Bir zamanlar Çukurova 104. Bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova fragman izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Bir zamanlar Çukurova 104. Bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova fragman izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Bir zamanlar Çukurova 104. Bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova fragman izle!

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi izlemek isteyen izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm bugün var mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu? şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar.

Dizi severlerin merakla beklediği Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Heyecan verici yeni sezonu da geçtiğimiz sezon gibi büyük ilgi görmeye devam ediyor. Vatandaşlar Bir Zamanlar Çukurovadizisiyle ilgili internette en çok "Bir zamanlar Çukurova 104. Bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova fragman izle! Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm fragmanı izle!" gibi konu ve soruları aratmakta. Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili detaylar haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 104. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Bir zamanlar Çukurova 104. Bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova fragman izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fikret'i oldukça zor bir duruma sokar. Fikret, başta kararsız kalsa da sonunda Züleyha'ya Hakan'ın adını verir ve saldırıyı onun gerçekleştirmiş olabileceğini söyler.

Hakan ve Abdülkadir intikam planı kimleri yakacak?

Şehre intikam ateşiyle beraber gelen Hakan Gümüşoğlu, ölen kardeşi Erkan'ın intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Demir'le önceden yolları kesişen zengin iş adamı Hakan, şimdi Çukurova'da itibar kazanmak ve dengeleri değiştirmek hedefindedir. Hakan, Adnan ve Demir Yaman ile kapanmamış davası olan Abdülkadir ile birlikte adım adım intikamını planlar ve Yamanlar Konağı'nı gözlemeye başlar. Ancak Hakan ve Abdülkadir'in hedefinde hiç beklenmedik bir isim daha vardır. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Züleyha'nın silahından çıkan kurşun Ümit'i vuruyor!

Züleyha, bulunan bir cesedin teşhisi için çağrılır. Acısıyla boğuşan Züleyha'ya bir darbe de Ümit'ten gelir. Ümit, Züleyha'dan Demir'in yerini öğreneceğini düşünüp Adnan'ı kaçırır. Ümit'in yaptıkları artık canına tak eden Züleyha, silahını alıp Ümit'in karşısına çıkar. Aralarında yaşanan boğuşma esnasında Ümit vurulur. Züleyha dehşet içindedir. Üstelik onları uzaktan izleyen kişiden de haber sizdir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Bir zamanlar Çukurova 104. Bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova fragman izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ümit'e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli'ye Ümit'i öldürdüğünü söyler. Artık Ümit'in hamile olmadığını da öğrenmiştir. Üçü beraber Ümit'i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha'nın Ümit'i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Züleyha hanımağalığını bir kez daha gösteriyor!

Züleyha, Ümit'in Adnan'ı kaçırmasına içeriden birinin yardım ettiğini düşünür ve işbirlikçiyi aramaya başlar. Fekeli perişan haldeki Züleyha'ya bir hanımağa olduğunu hatırlatır. Fekeli'nin desteğiyle kendine gelen Züleyha, konak halkını etrafında toplayarak Yamanların gücünü bir kez daha gösterir. Şermin ve Betül, Züleyha'nın kolay kolay pes etmeyeceğini anlayıp ona karşı iyice bilenir.

Hakan, şirketin yeni hissedarı olarak sahnede

Züleyha ve Hakan ilk kez karşı karşıya gelir. Üstelik bu karşılaşma büyük bir olaya gebedir. Züleyha bu gizemli yabancının kim olduğunu merak ederken, Abdülkadir, Hakan'ın Züleyha'dan etkilendiğini fark eder. Bu sırada Züleyha'dan da vekalet alan Betül, Yaman Holding'de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadır. Zaferine ulaştığını düşünen Betül'ün karşısına Hakan, Mert Kara adıyla dikilir ve yönetim kurulu toplantısında kendini şirketin hissedarı olarak tanıtır.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title