"Bir Tanecik Proje Göstersinler"
Haberler » Güncel » "Bir Tanecik Proje Göstersinler" - Haber

"Bir Tanecik Proje Göstersinler"

Cemil Şeboy: " Bizim projelerimizin resimlerini parçalamak yerine, çıkın siz de bir tanecik projenizi Bucalılara gösterin"

"Kafalarında proje yok"

Belediye Başkan Adayı , rakiplerinin sadece slogan attığını ancak hiçbir proje üretemediğini söyledi. Gündüzleri esnaf ve vatandaşlarla buluşan akşamları ise mahalle mahalle dolaşarak açık hava toplantılarına katılan Şeboy, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Yeni projelerini sabırsızlıkla bekleyen Bucalılara, seçildiği takdirde yapacağı çalışmaları anlatan Cemil Şeboy, "Bizim işimiz hizmettir. Ancak bize rakip olarak Buca'yı yönetmeye talip olanlar iş yapmayı bilmiyor" diye konuştu. Ne İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, ne de ilçe belediyelerin 15 yıldır Buca'da yaptıklarının yarısını bile yapamadığını söyleyen Şeboy, sözlerine şöyle devam etti: "Şimdi bunları telaş bastı.

Bizim billboardlara koyduğumuz projelerin resimlerini parçalıyorlar. Ama korkunun ecele faydası yok. Biz Bucalıların kalbindeyiz. O resimleri parçalasanız da insanların kalbindeki bu sevgiyi sökemezsiniz. Bunlar ancak kavga etmeyi biliyorlar. İş yapma yetenekleri yok. Kafalarında bir tane proje yok. Bizim projelerimizin resimlerini parçalamak yerine bir tane proje de siz üretin de Bucalılara gösterin. Ben çıkıp projelerimi anlatıyorum. Sizin kafanızda ne varsa çıkın siz de onları anlatın. Allah aşkına bir tanecik projenizi gösterin"

Kaynak: Bültenler