Böbrek Ağrısı Çektiği Sanılan Adamın Maganda Kurşunuyla Başından Vurulduğu Ortaya Çıktı

Böbrek Ağrısı Çektiği Sanılan Adamın Maganda Kurşunuyla Başından Vurulduğu Ortaya Çıktı

Gaziantep'te yaşanan olayda, yolda yürürken bir anda yere yığılan bir kişinin böbrek sancısı zannedilerek kaldırıldığı hastanede maganda kurşunu ile vurulduğu ortaya çıktı.

Gaziantep'te yolda yürürken aniden yere yığılan Ahmet Bozgeyik'in böbrek sancısı zannedilerek kaldırıldığı hastanede, başından maganda kurşunu ile vurulduğu ortaya çıktı. Röntgende mermi çekirdeği görülen şahıs yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

KAFASINDAKİ KANAMA FARK EDİLDİ

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep'in Güneş mahallesinde hanımı ve 2 çocuğu ile birlikte yaşayan 32 yaşındaki Ahmet Bozgeyik, babası Mehmet ve kardeşi Tuncay ile birlikte bayram ziyaretleri için markete alış veriş etmek için evden çıktı. Barak mahallesinde babası ve kardeşi ile birlikte yürüyen Ahmet Bozgeyik, markete geldikleri esnada ayağı tökezleyerek yere yığıldı. Yüzüstü yere düşen Bozgeyik, babası ve kardeşi tarafından ayağa kaldırılmaya çalışıldı. Böbrek taşı nedeniyle daha önce şiddetli ağrılar çeken Ahmet Bozgeyik'in yine sancıları nedeniyle yere yığıldığını zanneden baba Mehmet ve kardeşi Tuncay, 112 sağlık ekiplerini arayarak, yardım istedi.

Bozgeyik, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Ersin Arslan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan müdahalenin ardından Bozgeyik'in kafa tasından çekilen röntgende mermi çekirdeği görüldü.

YERE YIĞILMA ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Bozgeyik'in yere yığılma anı ve sonrasında yaşananlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Şahsın kafasından maganda kurşunu ile vurulduğu ortaya çıkması üzerine savcılık soruşturma başlattı. İnceleme başlatan polis, olay yerindeki güvenlik kameralarını inceledi. Polis, olayın henüz belirlenemeyen fail yada faillerin peşine düştü.
Babası ve kardeşi ile birlikte kardeşi Tuncay'ın nişanlısına bayram ziyaretine gideceği belirtilen Ahmet Bozgeyik'in nişan evi için çikolata ile meyve almak için markete gittiği öğrenildi.

Yoğun bakımdaki Bozgeyik'in hastane yoğun bakımdaki yaşam mücadelesi sürüyor.