Bina sahibinden Fenerbahçe masrafı

Bina sahibinden Fenerbahçe masrafı
Haberler.com - Haberler | Gündem

Bina sahibinden Fenerbahçe masrafı. Sarı lacivert sevdalısı bir apartman sahibi sevgisini oturduğu binayı boyatarak gösterdi. Fenerbahçe tutkusunu oturduğu apartmanın dış cephesini Sarı lacivert renklere boyatarak gösteren bina sahibinden edinilen bilgiye göre binanın tamamlanması için epey masraf edilmiş.

Bina sahibinden Fenerbahçe masrafı. Fenerbahçe tutkusunu oturduğu apartmanın dış cephesini Sarı Lacivert renklere boyatarak gösteren bina sahibinden edinilen bilgiye göre binanın tamamlanması için epey masraf edilmiş. Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde yaşayan bir Fenerbahçe taraftarı, Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın şike davasından aklanması üzerine, tepki ve sevincini göstermek için 5 katlı apartmanının dış cephesini sarı lacivert renklere boyattı.

30 BİN LİRA MASRAF YAPTI

İlçesinin Ece mahallesi Meydan sokakta oturan 58 yaşındaki Mehmet Utku, apartmanını taraftarı olduğu Fenerbahçe renkleri ile süsledi. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirten Utku, "Fenerbahçe'ye yapılan haksızlık ve Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım'ın şike davasından aklanmasına hem tepkisi hem de sevincimi bir arada göstermek için 5 katlı binamı yaklaşık 30 bin lira masraf ederek sarı laciverte boyattım.

"DERBİYE YETİŞTİRMEK İSTEDİM"

Fenerbahçe amblemini her kata yaptırdım ve en alta da Fenerbahçe yazısını yazdırdım. Ben futbolu seven biriyim. Futbolun sahada dostluk içerisinde olması gerektiğini düşünüyorum. Bu boya işini çok acele bir şekilde 25 Ekimde oynanacak olan Fenerbahçe - Galatasaray derbisine yetiştirmek istedim. Bunun için kendim de çalıştım" dedi.

Bina sahibinden Fenerbahçe masrafı
Bina sahibinden Fenerbahçe masrafı
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title