Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor

Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Tamamlanan Electro World ve Darty satın almalarının ardından büyümeyi yeni mağaza açılışlarıyla sürdüren Bimeks, 137'nci mağazasını Gebze'de açtı.

Tamamlanan Electro World ve Darty satın almalarının ardından büyümeyi yeni mağaza açılışlarıyla sürdüren Türkiye'nin ilk teknoloji perakendecisi Bimeks, 137'nci mağazasını Gebze'de açtı.

Bimeks, Kocaeli'nin en büyük Bimeks mağazasını Gebze'ye açtı. 500 metrekarelik bir alan üzerine kurulan mağaza, cep telefonundan oyuncağa, televizyondan küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan kişisel bakım ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet edecek. Bimeks'in Gebze'de kurduğu yeni mağazanın açılışa, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, Kızılay Gebze Şube Başkanı Ertan Tuncel ve çok katıldı.

Mağaza açılışında bir açıklama yapan Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar Bimeks'in büyümeye devam edeceğini dile getirerek, "Bimeks olarak 1990 yılından bu yana teknoloji perakendesinde çalışan bir şirketiz, Gebze'de 137. mağazamsısı açtık. Büyüyen bir firmayız, 2015 yılı içersinde Türkiye'nin her ilinde büyük ilçelerinde Bimeks açma hedefiyle yola çıktık. Müşterilerimize iyi fiyat sunan bir şirketiz. Önümüzde Sinop ve Iğdır mağaza açılışlarımız var. Bayram sonu ise Mardin'de açılışımız olacak. Bimeks büyüyerek devam ediyor" dedi.

Gebze mağazasının yatırımcılardan Sertan Tunçel ve Davut Karakaş ise yaptıkları açıklamada, "10 binden fazla ürün çeşidiyle yaklaşık 500 metrekare oluşan Bimeks Gebze'yi Franchise sistemi ile açtık. 15 eğitimli çalışanımız ile cep telefonundan oyuncağa, televizyondan küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan kişisel bakım ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet edeceğiz" dediler.

Geçtiğimiz yıl Electro World'un, bu yılın ilk çeyreğinde de Darty'nin Türkiye'deki mağazalarını devir alarak son zamanlarda adından en fazla söz ettiren şirketlerden olan Bimeks, satın almalar haricinde de büyümeye devam ediyor. Coğrafi yaygınlığını artırma çalışmalarında kendine özgü franchise sistemi BiMİO'yı (Bimeks Mağaza İş Ortaklığı) çok önem veren Bimeks, Kocaeli'deki diğer mağazalar gibi Gebze mağazasını da bu sistem üzerine açtı. Bimeks, Gebze mağazasının açılışında birçok teknolojik ürünü indirimli fiyatlarıyla vatandaşların beğenisine sundu. İndirimli fiyatlardan yaralanmak isteyen Gebzeliler ise açılış öncesinde mağaza önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden oldular. - KOCAELİ

Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor

Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor

Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor

Bimeks Ailesi Gebze ile Büyüyor

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

Türkiye, Bimeks, Gebze, Ekonomi, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title