Ebru Gündeş Yakarım Roma'yı şarkısını okudu, Berna Laçin ve Gülben Ergen sosyal medyada birbirine girdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ebru Gündeş Yakarım Roma'yı şarkısını okudu, Berna Laçin ve Gülben Ergen sosyal medyada birbirine girdi

Diğer - Haberler | Magazin

Bodrum'da sahne alan Ebru Gündeş, yıllardır repertuarında yer alan Yakarım Roma'yı şarkısını okudu. Berna Laçin ise Gündeş'in yangınla mücadele eden Bodrum'da bu şarkıyı okumasını eleştirince Gülben Ergen de "Ülke yanarken, hepimiz perişanken, provoke etmek sana hiç yakışmadı" diyerek tepki gösterdi.

Türkiye'nin dört bir yanında çıkan orman yangınlarıyla mücadele devam ediyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yardımlarla da kontrol altına alınmaya çalışan yangınlar için birçok ünlü isim de sosyal medya hesabından destek veriyor. Önceki gün Bodrum Yalıkavak'ta sahne alan Ebru Gündeş ise Yakarım Roma'yı şarkısını okuyunca tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu.

Türkiye'de günlerdir devam eden yangınlara dair paylaşım yapan Laçin, Twitter hesabından "Yalıkavak'ta Ebru Gündeş programında 'Yakarım Roma'yı da yakarım' diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum'un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor. Distopik film olsa bu kadar olmaz" dedi.

Berna Laçin ve Gülben Ergen sosyal medyada birbirine girdi

Laçin'in yorumuna sinirlenen Gülben Ergen ise "Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provoke etmek sana hiç yakışmadı" diye tepki gösterdi.

Ergen'in sözlerine yanıt veren Laçin, "Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir mensubu olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum. Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim" yanıtını verdi.

Berna Laçin ve Gülben Ergen sosyal medyada birbirine girdi

Ebru Gündeş Yakarım Roma'yı şarkısını okudu, Berna Laçin ve Gülben Ergen sosyal medyada birbirine girdi
Diğer - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
HAKAN ARSLANOĞLU:Birbirinize girip Roma' yı yakacağınıza Türkiye yanıyor bütün dünya biliyor. sizlerde söndürmek için harekette bulunun. Gezi olaylarında ağaçlar kesilmesin diye yürüyüş yapan ünlüler o kadar ağaç yanıyor nerdesiniz.
R D:Gülben boş biri
Uğur Duran:Her zamanki gibi Berna efendi kişiliğini koruyarak, Gülbenin gevşek yorumuna cevap vermiş... Berna tamamen haklı binlerce şarkı varken böyle bir hassas dönemde bu şarkının okunması olmamış. Bu şarkıyı Kenan Doğulu bile okusa aynı tepkiyi göstermek gerek.
500