Başkan Selmanoğlu Mevsim Şartlarına Uygun Çalışma Yapıyoruz

Başkan Selmanoğlu Mevsim Şartlarına Uygun Çalışma Yapıyoruz

Başkan Selmanoğlu Mevsim Şartlarına Uygun Çalışma Yapıyoruz
Bültenler - Haberler | Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin muhtelif bölgelerinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Bu kapsamda ekipler Doğukent Mahallesi başta olmak üzere birçok yerleşim yerinde asfalt bakım ve onarımı gerçekleştirdiler.

Terminal önü ve Gündoğdu Camii çevresinde bordür onarımı yapan ekipler ayrıca Doğukent Mahallesi Canpolat Camii civarında parke onarımı ve yine Doğukent Mahallesi Yaşar Doğu Caddesinde ise asfalt bakım - onarımı gerçekleştirdiler.

Şehrin 37 mahallesine eşit hizmet götürmeye gayret eden Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Çatalçeşme Mahallesi Yeşil Bağlar sokaktaysa mevsim şartları nedeniyle bozulan kısımlarda kumlama işlemi yaptılar.

Ekiplerin yapmış olduğu çalışmaları Fen İşleri Müdür Yardımcısı Nedim Polat Kaya'da yerinde incelerken, Kaya mahallelerinde sıkıntı yaşayan hemşehrilerimizin Elazığ Belediyesine 153 numaralı sizin sesiniz bürosundan ulaşabileceklerini kaydetti.

Elazığlı hemşerilerimizin sıkıntı yaşamaması adına yılın dört mevsimi, mevsim şartlarına uygun belediyecilik hizmetlerine ara vermeden devam ettiklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, kış aylarında iş makineleri, kimyasal maddeler ve yağışlarla birlikte yolların bozulduğunu ve bu dönemde asfalt yapmanın pek sağlıklı olmayacağını kaydederek Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bakım ve onarım işlemlerini ara vermeden sürdürdüklerini söyledi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title