Başkan Şanlı, 'Yılın En Başarılı Başkanı' Seçildi

Başkan Şanlı, 'Yılın En Başarılı Başkanı' Seçildi

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından yapılan ödül töreninde Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ’Yılın en başarılı başkanı’ seçildi.

Başkan Şanlı, 'Yılın En Başarılı Başkanı' Seçildi

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından yapılan ödül töreninde Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı 'Yılın en başarılı başkanı' seçildi.

Dernek tarafından geleneksel hale gelen etkinlik, önceki gün, Ankara'da özel bir otelin konferans salonunda gerçekleşti. Türkiye'nin 2017 yılındaki en başarılı bakan, milletvekili belediye başkanı, genel müdür, daire başkanı, iş adamı, iş kadını, öğretmen, doktor, hemşire, televizyon kanalı ve yılın gazetecisine farklı dallarda olmak üzere toplam 41 ödül verildi. Eskişehir Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, yapılan araştırma ve anket sonucunda yılın en başarılı belediye başkanı seçildi. Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Başkan Şanlı, verilen bu ödülün tüm Han halkına ait olduğunu belirtti. "Han halkı olmasaydı bu ödül şahsıma nasip olmazdı" diyen Başkan Şanlı, konuyla ilgili şunları kaydetti:

"Han Halkına sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum, Han Halkı, her türlü güzelliklere ve hizmete layıktır. Bu ödül, bana daha çok enerji verdi, ilçeme hizmet etmeye devam edeceğim. Aynı zamanda, beni ve Han halkını ödüllendiren Kamu-Der Genel Başkanı ve yöneticilerine teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım. Törende buluştuğumuz 2'nci Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü'nün torunu CHP Ankara Milletvekili Ayşe Gülsün Bilgehan ile de ayaküstü hasret giderdik. Bu arada, bana her zaman destek olan sevgili eşime de teşekkürlerimi borç bilirim." - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA