BARIŞ ŞİMŞEK HABERLERİ

Barış Şimşek haber, Barış Şimşek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barış Şimşek

Barış Şimşek

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1976 - ...

Barış Şimşek Kimdir ?

1976 yılında Trabzon’da doğdu. 1981-86 yılları arasında Trabzon Cumhuriyet İlkokulu’nda, 1986-93 yılları arasında da Trabzon (Kanuni) Anadolu Lisesi’nde ilk ve orta öğrenimini tamamladı. 198791993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü kazandı, 2000 yılında İnşaat Mühendisi ünvanıyla mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Barış Şimşek - 9.5.2020
Babası asker olan minik Aras'a doğum günü sürprizi
Hazırlıkları tamamlayan ekibe başkanlık yapan Kaynaşlı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Şimşek, burada minik Aras'a getirilen pastayı keserek, hediyelerini takdim etti.
Barış Şimşek - 18.2.2020
Barış Şimşek: "VAR çağırırsa, hakem gitmek zorunda"
Video Yardımcı Hakem (VAR) hakkında bilgiler veren, VAR Koordinatörü Barış Şimşek, "VAR hakemleri pozisyonu izlemek için sahadaki hakemleri incelemeye davet ederse, hakem gitmek zorunda" dedi.
Barış Şimşek - 16.2.2020
Vefat eden eski MHK Başkanı Hilmi Ok, son yolculuğuna uğurlandı
Marmara İlahiyat Fakültesi Camisi'nde kılınan cenaze namazına Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Düşmez, Selim Soydan, MHK Başkanı Zekeriya Alp, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik, hakemler Fırat Aydınus ve Hüseyin Göçek, VAR Koordinatörü Barış Şimşek ve eski hakemler katıldı.
Barış Şimşek - 11.2.2020
Kulüpler Birliği'nde detaylı zirve
Kulüpler Birliği Vakfı'nın aylık olağan toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun daveti üzerine Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde başladı. Fenerbahçe'nin gelmediği toplantıda, Kayserispor ve Konyaspor ise başkan düzeyinde katılım yapmadı. Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor başkanlarının yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden birer kişinin de katıldığı toplantıda, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek de hazır bulundu.
Barış Şimşek - 11.2.2020
Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı başladı
  Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağan toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) daveti üzerine Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde başladı. Toplantıya Fenerbahçe haricinde Süper Lig'de yer alan takımların başkanları veya temsilcileri ile TFF Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek katıldı.
Barış Şimşek - 11.2.2020
Kulüpler Birliği toplantısı başladı
Kulüpler Birliği Vakfı'nın aylık olağan toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun daveti üzerine Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde başladı. 12.00'de başlayan toplantıya Süper Lig başkanının yanı sıra, birer yöneticileri ile TFF Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek de katıldı.
Barış Şimşek - 11.2.2020
Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı başladı
Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağan toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) daveti üzerine Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi'nde başladı. Toplantıya Fenerbahçe haricinde Süper Lig'de yer alan takımların başkanları veya temsilcileri ile TFF Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, MHK Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek katıldı.
Barış Şimşek - 11.2.2020
11 Şubat Salı DHA Spor Gündemi
Ada Yıldızları Spor Kulübü Başkanı Mert Gümüşkaynak: Olayın ardından herkesten özür diledik ve olaya karışan antrenör ile yollarımızı ayırdık "Hakem arkadaşımı arayıp özür diledim" "Hakem arkadaşımız hakaret söyleminde bulununca iş fiziksel müdahaleye giriyor" "Oyuncularımız hakemle temasa geçmedi, karşı takım oyuncuları ile münakaşa etti" "Karşı takım oyuncuları kavgayı ayırıyor diye korunuyor" "Bazı şahıs ve kurumlar bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor" "Bu bir şahıs davasıdır, kulübü bağlamaz" "Dava devam ediyor, sonucunu hep birlikte göreceğiz" "Kulübümüz ile ilgisi olan bütün arkadaşlar şu an cezalandırılıyor" "Hakemlerde insan, hata yapabilirler. Hakemler ile ilgili problemler diyaloglar ile çözülür" KULÜPLER BİRLİĞİ VAKFI 12.00 Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağan toplantısı TFF Riva Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.  Kulüp başkanları ve kulüp temsilcilerinin yanı sıra TFF Başkanı Nihat Özdemir ve TFF Yönetim Kurulu Üyeleri ile Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek de toplantıda yer alacak.
Barış Şimşek - 10.2.2020
Kulüpler Birliği Vakfının toplantısı yarın Riva'da yapılacak
Toplantıya kulüp başkanları ve kulüp temsilcilerinin yanı sıra TFF Başkanı Nihat Özdemir ve TFF Yönetim Kurulu Üyeleri ile Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp, MHK Başkan Vekili Oğuz Sarvan, MHK Video Yardımcı Hakem (VAR) Koordinatörü Barış Şimşek katılacak.
Barış Şimşek - 6.2.2020
TFF Başkanı Nihat Özdemir'in basın toplantısı: (4)
Fikret Orman 'Sezon başlıyor MHK'yi davet et, bu sezonki hakem atamaları nasıl olacak, VAR uygulamaları nasıl olacak anlatsınlar.' dedi. Son yarım saat toplantılarına gittim. Sonra da MHK Başkanı Zekeriya Alp, Oğuz Sarvan ve VAR Başkanı Barış Şimşek geldi, sadece 5 kulüp başkanı kaldı.
Barış Şimşek - 14.10.2019
UEFA VAR Semineri Riva'da yapılacak
TFF'den yapılan açıklamaya göre, 15-18 Ekim 2019 tarihlerinde yapılacak seminere Merkez Hakem Kurulu (MHK) üyesi Murat Ilgaz ve VAR Koordinatörü Barış Şimşek eğitimci olarak katılırken, FIFA hakemleri Ali Palabıyık ve Mete Kalkavan ile ÜKH Abdülkadir Bitigen de davet edilen hakemler arasında yer alacak.
Barış Şimşek - 14.10.2019
UEFA VAR Semineri, TFF Riva Tesisleri'nde yapılacak
TFF'den yapılan yazılı açıklamada, "UEFA tarafından düzenlenen ve çeşitli ülkelerden 25 FIFA hakeminin katılacağı UEFA Video Yardımcı Hakem(VAR) Semineri, Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilecek. 15-18 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak seminere MHK üyesi Murat Ilgaz ve VAR Koordinatörü Barış Şimşek eğitimci olarak katılırken, FIFA hakemlerimiz Ali Palabıyık ve Mete Kalkavan ile ÜKH Abdülkadir Bitigen de davet edilen hakemler arasında yer alıyor.
Barış Şimşek - 10.9.2019
Rıza çalımbay: var'ın başında olanlar maç yönetmemeli
Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Bence VAR sistemindeki arkadaşların maç yönetmemesi gerekiyor. VAR sisteminin başında Barış Şimşek varsa onun kendine göre bir ekibi olması gerekiyor.
Barış Şimşek - 16.8.2019
Medipol Başakşehir'e MHK'den bilgilendirme toplantısı
Turuncu-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Futbolcularımız ve teknik heyetimiz, Süper Lig'de 2019-2020 sezonu öncesi oyun kuralları değişiklikleri hakkında bilgilendirildi. VAR Koordinatörü ve Hakem İşleri Müdürü Barış Şimşek ile Hakem Gelişim Danışmanı Burçin Keskin, eğitim sonrasında oyuncularımızın merak edilen sorularını da yanıtladı.
Barış Şimşek - 20.7.2019
Beşiktaşlı futbolculara yeni kurallarla ilgili bilgilendirme yapıldı
Beşiktaş Kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre futbol takımına Türkiye Futbol Federasyonu Hakem İşleri Müdürü Barış Şimşek tarafından 2019-2020 sezonununda uygulanacak oyun kuralları ve VAR protokolü hakkında bilgi verildi.
Barış Şimşek - 16.7.2019
(son dakika) Bülent Yıldırım, Serkan Çınar ve Barış Şimşek bu sezon yok
(son dakika) Bülent Yıldırım, Serkan Çınar ve Barış Şimşek bu sezon yokMerkez Hakem Kurulu, 2019-2020 futbol sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıkladı.
Barış Şimşek - 8.6.2019
"Hollywoodtürke" filminin galası Berlin'de yapıldı
Galaya, oyuncular Murat Ünal, Jennifer Bischof, Olivia Marei ve Barış Şimşek katıldı.
Barış Şimşek - 5.5.2019
A Klasman Hakemleri, "Online Var" Uygulamalarına Başladı
Spor Toto Gelişim Ligi Finalleri'nin ilk bölümü olan 16 yaş altı finallerinde A klasman hakemleri, TFF Merkez Hakem Kurulu (MHK) üyeleri Ferhat Gündoğdu, Kamil Abitoğlu ve Hakan Sivriservi denetiminde görev yaparken, hakemlere VAR Koordinatörü Barış Şimşek, FIFA hakemi Cüneyt Çakır ve MHK eğitimcisi Sebahattin Şahin tarafından eğitim ve geri bildirim çalışmaları yapıldı.
Barış Şimşek - 19.4.2019
A Klasman Hakemlerin Var Semineri
TFF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik'in de yerinde takip ettiği çalışmalarda hakemlere, VAR Koordinatörü Barış Şimşek tarafından geri bildirimlerde bulunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Barış Şimşek Haberleri | Barış Şimşek Kimdir - Haberler - Barış Şimşek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barış Şimşek kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzonspor camiasından MHK'ya tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 06:19:51. #1.14#
title