Bank Asya Haberleri

Bank Asya haber, Bank Asya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bank Asya - 30.11.2020
Eski Tarsus kaymakamının FETÖ'den yargılamasına devam edildi
Duruşmada esas hakkındaki mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, sanığın dijital materyal inceleme raporuna göre cep telefonunda FETÖ'nün gizli haberleşme ağı ByLock programının kalıntı kayıtlarının bulunduğu, ayrıca cep telefonuna tanımlı uygulamalar bölümünde Kakao Talk uygulamasının kurulum dosyalarının tespit edildiği, örgütün finans kuruluşu Bank Asya'da mevduat hesabının bulunması ve sanığın FETÖ/PDY'nin mülki idare yapılanması içerisinde yer aldığına ilişkin tespitler dikkate alınarak üzerine atılı "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan cezalandırılması yönünde görüş sundu.
Bank Asya - 24.11.2020
FETÖ'den hüküm giyen eski Danıştay üyelerinin Yüce Divan'da yargılanmasına başlandı
Savunma için söz verilen Vahit Bektaş, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığındaki ifadesinde, Adapazarı-Sakarya Şeker Fabrikası ile ilgili para cezasına ilişkin dosyada verilen kararla ilgili kendisine telkinde bulunulduğunu, Bank Asya'nın iştiraklerinden Sakarya Şeker Fabrikası lehine karar vermesinin istendiğini belirtti.
Bank Asya - 24.11.2020
Son dakika haberleri | Adana'da FETÖ'nün sözde "küçük bölgecisi"ne 7 yıl 6 ay hapis cezası
Savcı, H.G'nin biri kendi adına kayıtlı iki telefon hattı üzerinden ByLock kullandığının tespit edildiğini ve örgüt elebaşının talimatı sonrasında Bank Asya'ya para yatırdığının belirlendiğini bildirerek, sanığın "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan cezalandırılması ve tutukluluk halinin devamına karar verilmesi yönünde görüş sundu.
Bank Asya - 23.11.2020
Adana'da ByLock kullanıcısı FETÖ sanığı çifte hapis cezası
Esas hakkındaki mütalaasını tekrar eden cumhuriyet savcısı sanık H.M'nin 2 telefon hattı üzerinden ByLock kullanıcısı olması, örgüt elebaşının talimatı sonrası örgütün finans kuruluşu Bank Asya'da katılım hesabı açtırması, örgüt içerisinde "İbrahim" kod adını kullanması, TSK içerisindeki örgüt mensuplarını ankesörlü telefonlardan ardışık olarak araması, örgütsel hiyerarşide askeri öğrencilerden sorumlu "mahrem imam" olarak görev yapması dikkate alınarak üst sınırdan cezalandırılmasını ve tutukluluk halinin devamına karar verilmesini talep etti.
Bank Asya - 20.11.2020
Kırşehir'de FETÖ/PDY soruşturmasında eczacıya 6 yıl 3 ay hapis cezası
Cumhuriyet savcısının mütalaasının ardından savunması alınan M.Y'ye, kapatılan Bank Asya'daki hesap hareketleri hatırlatılarak, örgüt elebaşının çağrısından sonra yatırılan paraların sebebi soruldu.
Bank Asya - 19.11.2020
Talha Uğurluel'in FETÖ davası
İddianamede, sanığın FETÖ ile irtibatı olan ve kayyum atanan şirketlerde birden fazla SGK kaydının bulunduğu bilgisine yer verilirken, kapatılan Bank Asya'da 77 hesabının bulunduğu, bu hesaplarından bir kısmının örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in talimatı sonrası örgüte ve bankaya destek amaçlı açıldığı, hesaplarının incelemesinde, kurban ve okul açıklamalarının görüldüğü, örgüte müzahir kurumlara para transferlerinin de yapıldığı belirtiliyor.
Bank Asya - 17.11.2020
FETÖ'nün esnaf sorumlusuna 7 yıl 6 ay hapis
İddianamede, Okkalı'nın uzun süre örgüt dershanelerinde görev yaptığı, ByLock kullanıcısı olduğu, Bank Asya'da hesap hareketinin bulunduğu belirtildi.
Bank Asya - 12.11.2020
Son dakika haberleri | Abdullah Gül'ün başbakanlığı dönemindeki danışmanı FETÖ'den beraat etti
Ankara 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasına, tutuksuz sanıklar Ayşe Yılmaz, Emine Korkmaz, Nihan Demirci, Derya Akşit, Hatice Metin Bakır, Belma Çobanoğlu ve Kadriye Metin ile avukatları katıldı. Mahkeme heyeti, Cumhuriyet Savcısı'na esas hakkındaki mütalaasında bir değişiklik olup olmadığını sordu. Mütalaasını tekrarlayan savcı, Hatice Metin Bakır ile Derya Akşit'e 'terör örgütü üyeliği' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası verilmesini, Ayşe Yılmaz, Belma Çobanoğlu, Kadriye Metin, Emine Korkmaz ile Nihan Demirci'nin ise baraatini talep etti. Mütalaaya karşı savunma yapan sanıklar Bakır ve Akşit, iddia edildiği gibi 'ByLock' kullanmadıklarını, Bank Asya'ya para yatırmalarının örgüt liderinin talimatından önce olduğunu ileri sürdü.
Bank Asya - 11.11.2020
Son dakika! Bank Asya'nın kurucu ortaklarından Kamil Yavuz M.'ye yönelik suçlamalar sevk yazısında
Son dakika haber: Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda Ankara'da gözaltına alınan ve sevk edildiği hakimlikçe tutuklanan kapatılan Bank Asya'nın kurucu ortaklarından Kamil Yavuz M.
Bank Asya - 9.11.2020
Son dakika haberi! Denizli'de yakalanan 5 FETÖ şüphelisi tutuklandı
Denizli Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ soruşturması kapsamında, örgütsel amaçlı ankesör ve kontörlü hatlardan ardışık arandıkları değerlendirilen 2 eski askeri öğrenci, Bank Asya hesabı olan eski ebe ile aktif askeri öğrenci ve kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan bir şüpheli hakkında yakalama kararı verildi.
Bank Asya - 9.11.2020
Adana'da FETÖ sanığı eski öğretmene 6 yıl 3 ay hapis cezası
Cumhuriyet savcısı, esas hakkındaki mütalaasında, sanığın KHK ile kapatılan örgüte ait eğitim kurumlarında SGK kaydının olduğunu, el konulan dijital materyallerinin incelenmesinde kapatılan Zaman gazetesinin reklamını içeren videoların bulunduğu ve FETÖ elebaşının talimatı sonrası örgütün finans kuruluşu Bank Asya'da katılım hesabı açtırdığı tespitleri dikkate alınarak üzerine atılı "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan cezalandırılmasını istedi.
Bank Asya - 8.11.2020
FETÖ'nün finansal ayağına büyük darbe
Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan takip çalışmaları sonucunda Bank Asya'nın kurucu ortaklarından olan K. Y .M. isimli şahıs Çukurambar semtinde üzerinde başkasına adına tanzim edilen sahte kimlikle yakalandı.
Bank Asya - 7.11.2020
Son dakika haber: Sahte kimlikle yakalanan FETÖ firarisi, hakkında soruşturmanın yürütüldüğü İstanbul'a gönderildi
Son dakika gündem haberi... Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda yakalanan Bank Asya'nın kurucu ortaklarından Kamil Yavuz M, hakkında soruşturmanın yürütüldüğü İstanbul'a gönderildi.
Bank Asya - 7.11.2020
Bank Asya'nın kurucu ortaklarından FETÖ firarisi yakalandı
Bank Asya'nın kurucu ortaklarından FETÖ firarisi yakalandıBANK Asya'nın kurucu ortaklarından FETÖ firarisi Kamil Yavuz M., Ankara'da düzenlenen operasyonda sahte kimlikle yakalandı.
Bank Asya - 7.11.2020
Bank Asya'nın kurucu ortağı FETÖ firarisi, sahte kimlikle yakalandı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, Bank Asya'nın kurucu ortaklarından olan firari zanlı Kamil Yavuz M, sahte kimlikle yakalandı.
Bank Asya - 7.11.2020
Bank Asya'nın kurucu ortaklarından olan FETÖ firarisi Kamil Yavuz M, Ankara'da düzenlenen operasyonda sahte kimlikle yakalandı.
Bank Asya'nın kurucu ortaklarından olan FETÖ firarisi Kamil Yavuz M, Ankara'da düzenlenen operasyonda sahte kimlikle yakalandı.
Bank Asya - 3.11.2020
Son dakika haberleri... Samsun merkezli FETÖ operasyonu: 9 gözaltı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce FETÖ'ye yönelik soruşturmalar kapsamında örgütün şifreli haberleşme uygulaması ByLock kullandıkları, örgüt mensubu olduklarına dair haklarında ifadeler bulunan ve örgüte ait Bank Asya'ya para yatırdıkları tespit edilen şüphelilere yönelik çalışma yürütüldü.
Bank Asya - 30.10.2020
Son dakika haberi | Karlov suikastı davasında ara karar
Yılmaz, Bank Asya'daki hesabının da maaş hesabı olduğunu ve örgüt talimatıyla para yatırmadığını ileri sürerek suçsuz olduğunu savundu.
Bank Asya - 28.10.2020
Son dakika haberi: Siirt merkezli 7 ilde FETÖ/PDY operasyonu: 24 gözaltı
Bank Asya hesap artırımı olan, örgüte müzahir şirket ve dernek kaydı bulunan ayrıca mevcut delillere ek olarak 19 Aralık 2014 tarihli Zaman gazetesi ve 19 Şubat 2015 tarihli usulsüz dinleme protestolarına katılan şüphelilerin tespitleri neticesinde planlı çalışma kapsamında 24 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Bank Asya - 26.10.2020
Adana'da FETÖ'nün sözde medya sorumlusuna 15 yıla kadar hapis istemi
Sanık H.Ö'nün örgütteki doktor ve öğretmen grubunun da sorumlusu olduğuna ilişkin tanık beyanlarının bulunduğu anlatılan iddianamede, örgüt elebaşının talimatı sonrasında Bank Asya'ya para yatırdığının anlaşıldığı ifade edildi.
Bank Asya - 20.10.2020
Son dakika! Sakarya'da sağlık çalışanlarının yargılandığı FETÖ davasında 2 sanığa hapis cezası
Sanıkların, savunmaları, ele geçirilen dijital materyal, kitap, dergiler, dernek ve sendika üyeliklerine dair yazılar, Bank Asya hesap hareketleri ve ByLock tutanakları incelendiğinde, süreklilik, çeşitlilik ve yoğunluk arz eden eylemleriyle örgütle organik bağlarının bulunduğu anlatılan iddianamede, bu kişilerin hiyerarşiye dahil olmak suretiyle "FETÖ/PDY'ye üye olmak" suçunu işlediklerinin anlaşıldığı kaydediliyordu.
Bank Asya - 20.10.2020
Abdullah Gül'ün FETÖ'den yargılanan eski danışmanının davasına 12 Kasım'da devam edilecek
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ'ye yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında 2017'de 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Ayşe Yılmaz'ın örgütle bağlantısı tespit edilmişti. Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Yılmaz, 16 Haziran 2017'de çıkarıldığı Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanmış, 4 Ağustos 2017'de ise Ankara 2. Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Yılmaz, bu tarihte alınan ifadesinde, FETÖ'ye üye olmadığını öne sürmüştü. Bank Asya'ya para yatırdığı tespiti hakkında konuşan Yılmaz, hesabına 10 bin lira yatırdığını belirterek, "Bunu Fetullah Gülen'in çağrısı üzerine yatırmadım.
Bank Asya - 16.10.2020
Son dakika haberleri... Kocasının telefon hattı üzerinden ByLock kullanan FETÖ sanığına 6 yıl 3 ay hapis
Cumhuriyet savcısı, esas hakkındaki mütalaasında, sanığın FETÖ'nün kriptolu haberleşme programı ByLock'u kocası A.Y. adına kayıtlı telefon hattına yükleyip kullandığını ve örgüt elebaşının talimatı sonrası Bank Asya'ya para yatırdığını belirterek, H.
Bank Asya - 16.10.2020
AYM üyesi Engin Yıldırım'ın kardeşinin FETÖ/PDY'den yargılandığı ortaya çıktı
Sosyal medya hesabından "ışıklar yanıyor" paylaşımı yapan Anayasa Mahkemesi üyesi Engin Yıldırım'ın kardeşi Deniz Yıldırım'ın FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçundan yargılandığı ortaya çıktı.
Bank Asya - 15.10.2020
Kayseri'de yargılanan 3 FETÖ sanığına hapis cezası
ByLock kullanması, silahlı terör örgütü elebaşının talimatıyla Bank Asya'ya para yatırması, dernek üyeliği, KHK ile kapatılan iş yerinde çalışması ve hakkında yakalama kararı bulunması iddiasıyla yargılanan sanık Z.
Bank Asya - 14.10.2020
Son dakika haberi | FETÖ'nün "mühendisler bölge sorumlusu"nun eylemleri gerekçeli kararda
Terör örgütünün tanımı, sanık hakkındaki eylemler ve tanık beyanlarının yer aldığı kararda, sanığın FETÖ elebaşının çağrısından sonra, Bank Asya'da 12 hesap açtırdığı ve yüklü miktarda para yatırdığı aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bank Asya Haberleri | Bank Asya Haber - Haberler - Bank Asya haberleri, son dakika bank asya haber ve gelişmeleri burada. Eski Tarsus kaymakamının FETÖ'den yargılamasına devam edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 02:56:45. #1.15#
title