Bank Asya Haberleri

Bank Asya haber, Bank Asya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bank Asya - Bugün
Mersin'de FETÖ'nün askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturmada 23 gözaltı kararı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında aralarında muvazzaf askerlerin de bulunduğu 23 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
Bank Asya - Bugün
Mersin'de 23 FETÖ şüphelisi hakkında gözaltı kararı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçundan yürütülmekte olan soruşturmalar kapsamında aralarında ByLock kullanıcısı, aleyhe tanık beyanları ve örgüte yardım amaçlı talimat dönemlerinde Bank Asya hesap hareketliliği bulunan şüpheliler hakkında yakalama kararı çıkartıldı.
Bank Asya - Dün
Adana'da FETÖ sanığı 3 eski öğretmene 6 yıl 3'er ay hapis cezası
Duruşmada esas hakkındaki mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, sanıkların FETÖ iltisakı gerekçesiyle kapatılan eğitim kurumlarında "tayine tabi personel" statüsünde çalıştığını, örgütsel sohbet toplantılarına katıldıklarını ve FETÖ elebaşının talimatı sonrası Bank Asya'da katılım hesabı açtırdıklarını belirterek, M.
Bank Asya - 25.11.2021
Kayseri'de 2 FETÖ sanığına örgüte yardımdan hapis cezası
Örgüt elebaşının talimatıyla Bank Asya'ya para yatırdıkları iddiasıyla yargılanan 2 sanık, son sözlerinde suçlamaları reddederek, beraatlerini talep etti.
Bank Asya - 18.11.2021
FETÖ yöneticisi Selahaddin Gülen'in yargılanmasına devam edildi
Bank Asya hesabını, amcası elebaşı Fetullah Gülen'in talimatından önce açtığını, para hareketlerinin ise babasından kalan mirastan kaynaklandığını savunan Gülen, bir dönem himmet adı altında örgüte para aktardığını kabul etti.
Bank Asya - 09.11.2021
Adana'da FETÖ sanığı 2 eski öğretmene 6 yıl 3'er ay hapis cezası
Duruşmada esas hakkındaki mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, sanıkların FETÖ iltisakı gerekçesiyle kapatılan eğitim kurumlarında "tayine tabi personel" statüsünde çalıştığını, örgütsel sohbet toplantılarına katıldıklarını ve FETÖ elebaşının talimatı sonrası örgütün Bank Asya'da katılım hesabı açtırdıklarını belirterek, H.
Bank Asya - 04.11.2021
Adana'da ByLock kullanıcısı eski öğretmene 6 yıl 3 ay hapis cezası
Savcı ayrıca sanığın örgüt elebaşının talimatı sonrası Bank Asya hesabında olağan dışı artış yaşandığını ve FETÖ içerisindeki faaliyetlerine ilişkin, hakkında somut, tutarlı tanık beyan ve teşhislerinin bulunduğunu belirterek, H.
Bank Asya - 02.11.2021
Kayseri'de FETÖ'den yargılanan 3 sanığa hapis cezası
Terör örgütü elebaşının talimatıyla Bank Asya'ya para yatırdıkları suçlamasıyla yargılanan V.
Bank Asya - 28.10.2021
İzmir'de FETÖ'ye operasyonda 2 tutuklama
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY'ye yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, örgüt liderinin talimatı ile Bank Asya'ya para yatıran, örgütün insan kaynağı olarak tabir ettiği eğitim kurumlarında çalışan, örgüt için burs gibi yöntemlerle para topladığı, örgütün gizli haberleşme programı olan Bylock'u kullandığı iddia edilen 15 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
Bank Asya - 28.10.2021
Son dakika... İzmir'de FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 12 şüpheliden 2'si tutuklandı
Operasyon Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmada örgütünün kripto haberleşme programı ByLock kullanıcısı olmak, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in talimatı sonrasında örgütün finans kaynağı Bank Asya'ya para yatırmak, örgüt adına himmet, burs gibi isimler adı altında para toplamak gibi haklarında deliller bulunduğu belirtilen, aralarında noter başkatibi ve emekli askeri personelin de bulunduğu 15 şüpheliye yönelik Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 26 Ekim'de düzenlenen operasyonda 12 kişi gözaltına alınmıştı.
Bank Asya - 26.10.2021
Adana'da FETÖ sanığı eski komiser yardımcısına 6 yıl 3 ay hapis cezası
Savcı, örgütsel toplantılara katılan sanığın terör örgütü elebaşının talimatı sonrasında Bank Asya hesaplarında olağan dışı artış yaşandığını belirterek, M.
Bank Asya - 25.10.2021
Son dakika: Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili dava
Tutuksuz sanık Mehmet Yaşar D, hakkında FETÖ soruşturmasında kovuşturmaya yer olmadığına karar verildiğini hatırlatarak, FETÖ elebaşının çağrısıyla Bank Asya'ya destekte bulunmadığını, hesap hareketlerinin doğal harcamalar olduğunu aktardı.
Bank Asya - 25.10.2021
Adana'da FETÖ davasında yargılanan 4 eski öğretmene hapis cezası verildi
Cumhuriyet savcısı esas hakkındaki mütalaasında, sanıkların, terör örgütü elebaşının talimatı sonrasında Bank Asya hesaplarında olağan dışı artış yaşandığını, örgütsel sohbet toplantılarına katıldıklarını ve FETÖ/PDY ile iltisakları gerekçesiyle KHK ile kapatılan kurumlarda üyelik kayıtlarının bulunduğunu belirterek, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan cezalandırılmaları yönünde görüş sundu.
Bank Asya - 22.10.2021
Adana'da FETÖ'nün "mahrem ablası"na 15 yıla kadar hapis istemi
A.S'nin örgüte ait yurtta müdür yardımcısı ve son olarak "mahrem abla" sıfatıyla sohbet toplantıları organize ettiği, FETÖ elebaşının talimatı sonrası Bank Asya hesabında olağan dışı artış yaşandığı da iddianamede anlatıldı.
Bank Asya - 19.10.2021
Adana'da FETÖ'nün eski yurt müdürüne 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası
Esas hakkındaki mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, sanığın, örgütün Adana il yapılanmasında yurt müdürü olarak görev yapması, örgütsel nitelikli sohbet toplantıları düzenlemesi, sosyal medya hesabından FETÖ'yü övücü ve destekleyici mahiyette paylaşımlar yapması, örgüt içi tayine tabi tutulması, örgüt elebaşının talimatı sonrası Bank Asya'ya para yatırdığının tespit edilmesi ve hakkında somut, tutarlı tanık beyan ve teşhislerinin bulunması hususları dikkate alınarak, alt sınırdan uzaklaşılarak cezalandırılması yönünde görüş sundu.
Bank Asya - 12.10.2021
Kayseri'de FETÖ'den yargılanan 3 sanığa hapis cezası
Terör örgütü elebaşının talimatıyla Bank Asya'ya para yatırdığı suçlamasıyla hakkında dava açılan K.
Bank Asya - 12.10.2021
Son dakika haberi: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmalar kapsamında; örgüt hiyerarşisi içerisinde ev abiliği, bölge talebe mesulü, askeri mahrem...
Son dakika 3. sayfa haberi... Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmalar kapsamında; örgüt hiyerarşisi içerisinde ev abiliği, bölge talebe mesulü, askeri mahrem yapıda talebe sorumlusu gibi çeşitli konumlarda görev alan, haklarında beyan, SGK kaydı, Bank Asya kaydı, kod isim kullanma, bylock yazışma...
Bank Asya - 07.10.2021
Son dakika haberi: İzmir'deki FETÖ operasyonunda 3 tutuklama
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, FETÖ ile iltisaklı oldukları anlaşılan ve aralarında enerji firmalarında aktif görevli çalışanların da bulunduğu toplam 22 kişiye yönelik önceki gün eş zamanlı operasyon düzenledi. ByLock kullanıcısı olan, içerik incelemeleri kapsamında isminin konuşmalarda geçtiği tespit edilen, Bank Asya hesabı bulunan, KHK kapsamında kapatılan dernek üyeliği tespit edilen şüphelilerden 4'ü, emniyetteki işlemlerinin ardından salıverilirken, 18'i adliyeye sevk edildi.
Bank Asya - 07.10.2021
GTO eski başkanı Bartık'a FETÖ'ye yardımdan verilen hapis cezası hukuka uygun bulundu
Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in çağrısı üzerine Bank Asya'ya GTO adına 500 bin lira yatırılmasını sağladığı iddiasıyla yerel mahkemece Bartık'a verilen 2 yıl 7 ay 7 gün hapis cezasını yapılan itiraz üzerine inceledi.
Bank Asya - 06.10.2021
Adana'da ByLock kullanıcısı sanığa 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
Cumhuriyet savcısı, esas hakkındaki mütalaasında, dava dosyasına giren tespit ve değerlendirme tutanağına göre A.G'nin ByLock kullandığının belirlendiğini, örgüte ait KHK ile kapatılan kurumlarda SGK kaydının bulunduğunu ve FETÖ elebaşının talimatı sonrası Bank Asya hesabında olağan dışı artış yaşandığını belirterek, sanığın "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan cezalandırılmasını istedi.
Bank Asya - 05.10.2021
2 Gaziantep merkezli 32 ilde FETÖ'ye yönelik operasyonda 121 şüpheliye gözaltı kararı
Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 32 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda aralarında ByLock kullanıcıları, eğitim yapılanması içerisinde "bölge imamı", "ilçe imamı", "yurt müdürü", askeri mahrem yapılanmasında "öğretmen ve doktor" gibi çeşitli konumlarda yer alarak örgüt içi iletişim araç ve yöntemlerini kullanan, örgüt talimatlarıyla Bank Asya hesaplarına para yatıran, mahrem imamlarla ve örgütle iltisaklı yapılarla iletişim halinde olan, KHK ile kapatılan dernek ve STK üyeliği bulunan ve halen görevde olan astsubayların bulunduğu 102 şüpheli yakalandı.
Bank Asya - 05.10.2021
Gaziantep merkezli 32 ilde FETÖ'ye yönelik operasyonda 121 şüpheliye gözaltı kararı
Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 32 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda aralarında ByLock kullanıcıları, eğitim yapılanması içerisinde "bölge imamı", "ilçe imamı", "yurt müdürü", askeri mahrem yapılanmasında "öğretmen ve doktor" gibi çeşitli konumlarda yer alarak örgüt içi iletişim araç ve yöntemlerini kullanan, örgüt talimatlarıyla Bank Asya hesaplarına para yatıran, mahrem imamlarla ve örgütle iltisaklı yapılarla iletişim halinde olan, KHK ile kapatılan dernek ve STK üyeliği bulunan ve halen görevde olan astsubayların bulunduğu 81 şüpheli yakalandı.
Bank Asya - 05.10.2021
Adana'da FETÖ sanığı "mahrem imam"a 8 yıl 3 ay hapis cezası
Savcı ayrıca sanığın FETÖ elebaşının talimatı sonrası Bank Asya hesabında olağan dışı artış yaşandığını, örgüte finans temin etmek için himmet adı altında para topladığını, sohbet toplantıları düzenlediğini ve FETÖ içerisinde son olarak "mahrem imam" sıfatıyla örgütsel faaliyet yürüttüğünü belirterek, Y.
Bank Asya - 04.10.2021
Adana'da FETÖ'nün sözde "büyük bölgeci"sine 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
Savcı, ayrıca sanığın HTS kayıtları incelemesinde örgütün sözde "Adana il ablası", "Seyhan eyalet ablası" ve "Adana il muhasebecisi" ile irtibatının belirlendiğini, FETÖ'nün finans kaynağı Bank Asya'da örgütsel talimat ile hesap artırımı yaptığını ve örgütsel toplantılara katıldığını kaydederek, F.
Bank Asya - 29.09.2021
Adana'da ByLock kullanıcısı 2 eski polise 6 yıl 3'er ay hapis cezası
Cumhuriyet savcısı, esas hakkındaki mütalaasında, dava dosyasına giren tespit ve değerlendirme tutanağına göre sanıkların FETÖ'nün gizli haberleşme programı ByLock kullandıklarının belirlendiğini ve örgüt elebaşının talimatı sonrası Bank Asya hesaplarında olağan dışı artış yaşandığını belirterek, S.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bank Asya Haberleri | Bank Asya Haber - Haberler - Bank Asya haberleri, son dakika bank asya haber ve gelişmeleri burada. Mersin'de FETÖ'nün askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturmada 23 gözaltı kararı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 21:14:59. #1.15#

title