Uyanık Adanalı! Üzerine "Balotelli" yazdığı koyununu 2 bin 400 liraya sattı

Uyanık Adanalı! Üzerine "Balotelli" yazdığı koyununu 2 bin 400 liraya sattı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Kurban Bayramı öncesinde Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde kurban almak isteyen vatandaşlar pazarlara akın etti. Vatandaşların kurbanları istedikleri fiyata alabilmek için satıcılarla sıkı pazarlığa tutuştuğu görüldü. Üzerinde Adana Demirspor'un yeni transferi Mario Balotelli'nin isminin yazdığı koyun ise 2 bin 400 liraya alıcı buldu.

Yüreğir ilçesi PTT Evleri Mahallesi'ndeki kurban pazarında ise satıcı Mustafa Berke Deniz'in üzerine Adana Demirspor'un yeni transferi Mario Balotelli'nin ismini yazdığı koyun pazarın gözdesi oldu. 72 kilogram ağırlığındaki koyun sıkı bir pazarlık sonucu Mustafa Bilir isimli vatandaş tarafından 2 bin 400 liraya satın alındı.

'Balotelli' 2 bin 400 liraya satıldı

"İSMİNİ GÖRÜNCE DAYANAMADIM"

Mustafa Bilir, sıkı bir Adana Demirspor taraftarı olduğunu, 'Balotelli' yazılı koyunu gördüğünde ise hiç düşünmeden satın aldığını belirterek, "Biz koyu Adana Demirsporluyuz. Murat Sancak başkanımıza da teşekkür ediyoruz Balotelli gibi bir forveti Adana'ya kazandırdı. İsmini görünce dayanamadım. Sağ olsun Mustafa kardeşimiz de gerekeni yaptı. Rabbim kabul ederse kurban yapacağız" diye konuştu.

'Balotelli' 2 bin 400 liraya satıldı

"2 GÜNDÜR YAZILI BEKLİYORDU"

Satıcı Mustafa Berke Deniz de 'Balotelli' yazılı koyuna ilginin çok olduğunu kaydederek, "Adana Demirsporluyum ve sıkı bir Adana Demirspor taraftarı abimize sattık. 2 gündür böyle bekliyordu. Allah utandırmasın. 72 kilogram koyunu 2 bin 400 liraya sattık. Dün de birisiyle 50 lira için pazarlığı bozduk ama abimize kısmetmiş" ifadelerini kullandı.

Uyanık Adanalı! Üzerine 'Balotelli' yazdığı koyununu 2 bin 400 liraya sattı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (2)
ÇINAR SARAÇ: 72 kilo diyor , kilosu 35 den satılıyor 2520 yapıyor yani 120 TL indirim diyor , zaten hayvanın karnı yem su ile dolu
MEHMET YILMAZ: Balotelli ye ayıp olmadı mı adamı koyun yaptınız yarın işkembe çorbasını içeceksiniz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title