Balçova'da Engelli Vatandaşlar İçin Yeni Yıl Eğlencesi - Haberler
Haberi Paylaş

Balçova'da Engelli Vatandaşlar İçin Yeni Yıl Eğlencesi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Balçova'da Engelli Vatandaşlar İçin Yeni Yıl Eğlencesi

İzmir’in Balçova ilçesinde, engelli vatandaşlara yönelik yeni yıl partisi düzenlendi.

İzmir'in Balçova ilçesinde, engelli vatandaşlara yönelik yeni yıl partisi düzenlendi.

Balçova Belediyesi, ilçede yaşayan engelli vatandaşlar için her yıl düzenlediği yeni yıl eğlencesini bu yılda gerçekleştirdi. Düzenlenen eğlencede gençler, gönüllerinde eğlendi. Şapkalarını gözlüklerini takan gençler müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi. Eğlenceye katılan Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya ve eşi Fatma Çalkaya ile meclis üyeleri de, engelli vatandaşların bu eğlencesine ortak oldu.

Gençlerle birlikte partide eğlenen Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya "Engellileri sahiplenmeyen toplumların aslında kendileri engellidir. İnanıyorum ki engeli olmayan insanlar biraz empati kurabilirse kardeşlerimin hayatı çok daha güzel olacak. Balçova'daki arkadaşlarımız artık engellerini kaldırdı. Onlar Hayatta ben de varım demeyi öğrendi" diye konuştu. Engelli gençlerin ailelerine de seslenen Çalkaya "Öncelikle hepinizi kutluyorum. Yaşamın içindeki bunca engele rağmen çocuklarınızla birlikte bu engellerin hepsini aştınız. Çocuklarınızı sosyal hayatın içine sokarak onların gelişimine yardımcı oldunuz. Biz de onlar için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Eğer bir gün bir dileğin kabul olacak denirse isteyeceğim tek şey Allah benden alarak sizlere versin. Çünkü sizler her türlü güzelliği hak ediyorsunuz " dedi. - İZMİR

Balçova'da Engelli Vatandaşlar İçin Yeni Yıl Eğlencesi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title