Balcalı Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası Başladı

Balcalı Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası Başladı

Balcalı Hastanesi çalışanlarının katıldığı, "Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası" görkemli bir açılış töreniyle başladı.

Balcalı Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası Başladı

Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi çalışanlarının katıldığı, bu sene 9.su düzenlenen "Geleneksel Bahar Futbol Turnuvası" görkemli bir açılış töreniyle başladı. Başlama Vuruşunu Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova yaptı.

Düzenlenen kokteylin ardından Turnuva Komitesi Başkanı, Hastane Müdür Yardımcısı Ramazan Çakır yaptığı konuşmada, bu sene yine bahar aylarının gelmesiyle birlikte 9. kez bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını, geleneksel hale getirilen bu turnuvanın uzun yıllar süreceğini dile getirdi.

Amaçlarının çalışanlar arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunun altını çizen Çakır, bu tarz turnuvalarda aslında kazananın ya da kaybedenin olmadığını dile getirdi.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova ise "9. sunu düzenledikleri bu turnuvada, tüm katılımcılara centilmenlik anlayışı içinde mücadele etmelerini, iyi bir turnuva olması dileğinde bulundu.

Hastane çalışanlarından oluşan, 19 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada final müsabakaları 5 Haziran 2013 tarihinde sona erecek.

Yaklaşık 70 gün sürecek müsabakalar sonunda, ilk üçe giren takımlara kupaları ile turnuvanın gol kralına ve centilmen oyunculara ayrıca hediyeler verilecek.

Final maçının oynandığı günün akşamı, yine destekleyici firmanın katkılarıyla tüm oyunculara ve yöneticilerine kokteyl verilerek, turnuva sona erecek.

Açılışa hastane başhekim yardımcıları. Prof. Dr. Mustafa Balal, Doç. Dr. Cem Kaan Parsak ve hastane müdür yardımcısı Fazlı Altunsoy da katıldı. - ADANA