Babil dizisinden yeni tanıtım "yüzleşme"

Babil dizisinden yeni tanıtım "yüzleşme"

04.09.2020 12:00 | Son Güncelleme: 04.09.2020 12:35

İkinci sezonun ilk tanıtımıyla büyük beğeni toplayan ve sosyal medyada trend topic olan Babil dizisi, ikinci tanıtımıyla da yeni sezonu için heyecan yarattı.

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel'in kaleme aldığı,Halit Ergenç'in İrfan karakteriyle izleyiciyle buluştuğu, başrollerindeAslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Onur Saylak'ın yer aldığı STAR TV'de yayınlanan Babil dizisinin ikinci tanıtımı yayınlandı.

İdealist bir ekonomi profesörüyken, oğlunun tedavisi için benimsediği tüm değerlere karşı tehlikelerle dolu bir yola çıkan İrfan'ın, Egemen'le kurduğu Babil şirketi gitgide büyür ve İrfan çocuğunun tedavi masraflarını karşılar. Ancak yol, burada bitmemiştir. Şimdi sırada Süleyman'la hesaplaşma, Egemen, Eda ve İrfan arasındaki büyük sır vardır.

"BİR ŞEYİ NE KADAR ÇOK İSTERSEN O KADAR ÇOK TAVİZ VERİRSİN"

Süleyman, İlay ve İrfan arasında olanları öğrenir. İrfan'a olan aşkına karşı koyamayan İlay, Süleyman'ın bu gerçekle yüzleşmesiyle zor durumda kalır. Egemen'in kendisine duyduğu aşkı görmezden gelmeye çalışan Eda, bu duruma karşı koyabilecek midir? Polis kimliğini saklayan Ayşe, Babil'deki gerçeklerle yüzleşecek mi?

Babil dizisinden yeni tanıtım 'yüzleşme'

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title