Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde

Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde

28.11.2020 16:09 | Son Güncelleme: 28.11.2020 17:14

Aydın'ın Köşk ilçesi semalarında gece saatlerinde görülen esrarengiz cisim vatandaşları hem şaşırttı hem tedirgin etti. 2 gündür görüldüğü söylenen esrarengiz cisim, amatör kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Köşk ilçesi Karatepe Mahallesi semalarında dün gece saatlerinde görülen esrarengiz cisim mahalleliyi şaşırttı. Mavi ışık saçan ve vatandaşları tedirgin eden esrarengiz cismi, mahalle sakinlerinden Mustafa Ayar cep telefonu kamerası ile anbean kaydetti.

"2 GÜNDÜR GÖRÜLÜYOR"

Bu zamana kadar böyle bir şeyle karşılaşmadığını ifade eden Karatepe Mahalle Muhtarı Aydın Kılınç, "Mahallemizin üzerinde 2 gündür mavi renkli, küçülüp büyüyen ve ışık saçan bir cisim dolaşıyor. Bunun ne olduğuna dair bir fikrimiz yok. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Yetkililerden bu cismin araştırılmasını talep ediyoruz" dedi.

Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür
Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür
Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / UĞUR ESER

Haber Yorumları (12)
ZORT: Işıklı drone
MEHO: Isırmıyosa sıkıntı yok.
VATANDAŞ: uzaylı diye bir şey yok mükellef olmanın şartı akıldır ve Kur''an da 2 grup zikredilir insanlar ve cinler bunun dışında tüm kainatta akıllı başka bir varlık yok yani dünya dışından gelecek olan varlıklar ya bu 2 gruptan birine yada melezi olmak zorunda kainatta yaşam olan başka gezegenler olabilir ama akıllı varlık ancak bu 2 gruba mensup olabilir öyle uzaylı filmlerindeki gibi canlılar olmaz bilim için akıl akıl olunca mükelleflik oda din ve kitap gerektirir uzaylılar kökten dinci ise ne olur g
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title