Karatepe Haberleri

Karatepe haber, Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karatepe - Dün
Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi ve Milli Parkı yeni turizm sezonuna hazır
Ziyaretçilerine tarih ile doğayı bir arada sunan Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi ile Milli Parkı yeni turizm sezonunda yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Karatepe - 22.12.2020
TİKA'nın Misrata'da kurduğu Fizik Tedavi Merkezi Libyalı yetkililere teslim edildi
Libya'nın üçüncü büyük kenti Misrata'da kurulan fizik tedavi merkezinin devir-teslim törenine, Türkiye'nin Misrata Başkonsolosu Gürkan Gürmeriçliler, TİKA Libya Koordinatörü Gıyaseddin Karatepe, Misrata Belediye Başkanı Mahmud Sukutri, Libya Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Tahir Abdulaziz Süleyman ve yerel yetkililer katıldı.
Karatepe - 19.12.2020
Son dakika haberleri! Almanya Kalkınma Bakanı Müller, Yunanistan'da bulunan sığınmacı kampındaki koşulları eleştirdi Açıklaması
Son dakika haber... BERLİN (AA) Almanya Kalkınma Bakanı Gerd Müller, Yunanistan'ın Midilli Adası'nda yeni inşa edilen geçici Karatepe sığınmacı kampındaki koşulları eleştirdi.
Karatepe - 10.12.2020
Yunanistan'da binlerce göçmen zehirlenme riski altında tutuluyor
Yunanistan'ın Midilli Adası'nda yeni inşa edilen Karatepe göçmen kampında bulunan binlerce sığınmacının, çevredeki ağır zehirli maddeler nedeniyle ciddi sağlık riski altında bulunduğu bildirildi.
Karatepe - 08.12.2020
Son Dakika | Bakan Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerinde TBMM Genel Kurulu'nda konuştu: (2)
Bakanlığın çalışmaları neticesinde, UNESCO Dünya Miras Listesi'ndeki varlık sayısının 2018 yılında listeye alınan Göbeklitepe ile 18'e yükseldiğini hatırlatan Ersoy, "Dünya Miras Geçici Listemizde yer alan Malatya Arslantepe'ye ilişkin adaylık dosyası 2019 yılında UNESCO Dünya Miras Merkezi'ne iletilmiş olup 44. Dünya Miras Komite Toplantısı'nda karara bağlanacaktır. Ayrıca, Gordion'a ait Dünya Miras Listesi adaylık dosyası ön değerlendirme yapılmak üzere 2020 yılında UNESCO Dünya Miras Merkezi'ne sunulmuştur. Beypazarı Tarihi Kenti, İzmir Tarihi Liman Kenti, Karatepe-Aslantaş Arkeolojik Alanı, Koramaz Vadisi ile Zerzevan Kalesi'nin UNESCO Dünya Geçici Miras Listemize dahil edilmesi sağlanarak, listedeki varlık sayımız 2020 yılı itibarıyla 83'e ulaşmıştır.
Karatepe - 27.11.2020
Son Dakika | Azdavay Belediyesi "Avrupa Hareketlilik 2020 Ulusal Ödülü"ne layık görüldü
Her yıl 16-22 Eylül tarihlerinde kentlerde hareketliliği artırmak, güvenli yürüyüş ve bisiklet yolları oluşturarak erişilebilir şehirler oluşturmak ve belediyelerin kalıcı tedbirler almasını teşvik etmek amacıyla düzenlenen haftaya bu yıl en yüksek katılımı gösteren ülkenin, 551 belediye ile Türkiye olduğu belirtilen açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe başkanlığında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Sektörel Politikalar Daire Başkanı Burcu Altınordu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Fatih Duman, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ulaştırma ve Altyapı Yatırımları Sektör Yöneticisi Akif Türkel ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici'nin katılımıyla oluşan jürinin, belediyelerin hafta kapsamındaki çalışmalarını değerlendirdiği anlatıldı.
Karatepe - 12.11.2020
Uluslararası Şehir Eşleştirme Zirvesi başladı
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Şükrü Karatepe, belediyelerin yurt içi veya yurt dışındaki yerel kuruluş, belediye ve benzeri kurumlarla ilişkiler kurabileceğini ifade ederek, "Türkiye, kardeş şehir ilişkilerine önem veriyor.
Karatepe - 12.11.2020
Türkiye ve AB arasındaki Şehir Eşleştirme Zirvesi başladı
Türkiye ve AB üyesi ülkelerin yerel yönetimlerinin şehirler arası iş birliğini ele aldığı Şehir Eşleştirme Zirvesi'nin çevrim içi düzenlenen açılış oturumuna, Dışişleri Bakan Yardımcısı Kaymakcı, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut katıldı.
Karatepe - 28.10.2020
Karabük'ten kısa kısa
İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı tarafından sürveyans ve filyasyon çalışmaları, PCR test sayıları, vakaların oluşum süreçleri ve analizleri, vakaların yoğun görüldüğü bölgeler hakkında Vali Fuat Gürel ve katılımcılara bilgilendirme yapıldı. Toplantıda, iş yerleri, alınan önlem ve tedbirlere uyum sürecinde yaşanan aksaklıklar, kontrollü sosyal hayat döneminde gerçekleştirilen iş yeri denetimleri ve tüm sağlık birimlerinin çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Toplantıya, vali yardımcıları Muhittin Gürel ve Ahmet Karatepe, vali yardımcısı vekili Numan Tahir Şimşek, kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz ile İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karatepe Haberleri | Karatepe Haber - Haberler - Karatepe haberleri, son dakika karatepe haber ve gelişmeleri burada. Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi ve Milli Parkı yeni turizm sezonuna hazır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 23:10:11. #1.16#

title