Atso ve Aesob'dan Birliktelik Mesajı - Haberler
Haberi Paylaş

Atso ve Aesob'dan Birliktelik Mesajı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Atso ve Aesob'dan Birliktelik Mesajı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'i ziyaret etti.

ATSO Başkanı Davut Çetin, AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni makamında ağırladı. ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Barut ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Kızılsavaş, Ethem Tayfun Kavukcu ve Erol Erkan'ın da katıldığı görüşmede Antalya ekonomisine dair görüş alışverişinde bulunuldu.

Birlik ve beraberlik vurgusu

Antalya'nın ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği kaydeden ATSO Başkanı Davut Çetin, böylesine zor bir dönemde ATSO ve AESOB'un işbirliği içerisinde hareket etmesinin kent için önemine vurgu yaptı. ATSO ve AESOB'un kentin ve üyelerinin menfaatleri için faaliyet gösteren kurumlar olduğunu dile getiren Başkan Davut Çetin, "Antalya'nın en büyük STK'ları olarak ortak bir amaç için çalışıyoruz. Ülkemizin ve Antalya'mızın zenginleşmesi en büyük arzumuz. Antalya'nın tüm kurumlarının ortak bir vizyon içerisinde birliktelik ile hareket etmeleri son derece önemli. AESOB ile bugüne kadar dayanışma içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızı çok daha üst noktalara taşımalıyız. Ekonominin ve sektörlerin sorunlarını birlikte daha güçlü tondan dile getirmemiz Antalya'nın da, kent ekonomisinin de önünü açacaktır" ifadelerini kullandı.

Antalya'nın esnaflarını ATSO veya AESOB üyesi olarak ayırmadıklarını ve kentin iş dünyasını her zaman bir bütün olarak ele aldıklarını ifade eden Başkan Davut Çetin, "en küçük esnaftan en büyük sanayiciye kadar herkes Antalya ekonomi dişlisinin bir parçasıdır. Bu dişlinin herhangi bir parçasının zarar görmesi sistemin tamamına zarar verir. Biz, tüm projelerimizi bilinçle hazırlıyoruz. Sektör sorunlarını dile getirirken ekonominin tamamını dikkate alıyoruz. Sizlerin de bu bilinçle Antalya için çalıştığınızı görmek bizleri herşeyden önce bu kentin bir sakini olarak mutlu ediyor. Özellikle içerisinde bulunduğumuz bu kritik süreçte bu işbirliğini her zamankinden daha öteye taşımalıyız" dedi.

Her türlü işbirliğine hazırız

ATSO ile yapılacak çalışmaların kendilerine mutluluk vereceğini ifade eden AESOB Başkanı Adlıhan Dere de, Antalya esnafı için yapılacak her çalışmada işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Antalya'nın zor bir dönemden geçtiğini ifade eden Başkan Dere, "Bu dönemde kentimizin tüm STK'ları ile birlikte daha güçlü adımlar atabiliriz. ATSO ile AESOB ortak çıkarlara hizmet veren iki kuruluş. Her iki kurum da "önce Antalya" diyerek yola çıkıyor. Hükümet nezdinde yapılacak görüşmelerde sunulacak dosyaları ve belirtilecek görüşleri de birliktelikle daha güçlü şekilde dile getirebiliriz" diye konuştu. - ANTALYA

Atso ve Aesob'dan Birliktelik Mesajı

Atso ve Aesob'dan Birliktelik Mesajı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title