'Atatürk Fotoğrafları' sergisine yoğun ilgi - Haberler
Haberi Paylaş

'Atatürk Fotoğrafları' sergisine yoğun ilgi

'Atatürk Fotoğrafları' sergisine yoğun ilgi
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

İstanbul Rumeli Üniversitesi Mehmet Balcı Yerleşkesi'nde açılan "Atatürk Fotoğrafları" sergisi ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Mehmet Balcı Yerleşkesi'nde açılan "Atatürk Fotoğrafları" sergisi ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Sergi, Atatürk Haftası süresince açık olacak.

İstanbul Rumeli Üniversitesi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni kapsamında çok sayıda program düzenledi. Rektör Prof. Dr. H. Tamer Dodurka ile öğrenciler öncelikle Atatürk Anıtına yürüdüler ve anıta çelenk bıraktılar. Üniversite'de ise saygı duruşunun ardından, gün boyu programlar devam etti. Rektör Prof. Dr. H. Tamer Dodurka'nın açılış konuşmasının ardından müzik kulübü öğrencileri tarafından Atatürk'ün sevdiği eserlerin seçildiği bir müzik dinletisi gerçekleştirildi.

SERGİ ATATÜRK HAFTASI SÜRESİNCE AÇIK OLACAK

Tören, Atatürk İlkeleri ve İnkılapları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Denizli tarafından verilen "Atatürk'ü Anlamak" konulu konferansla devam etti. Konferans sonunda ise Mehmet Balcı Yerleşkesi sergi alanında "Atatürk Fotoğrafları" adlı sergi açılışı gerçekleşti. Ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdiği sergi Atatürk Haftası süresince açık olacak.


Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Mustafa Kemal Atatürk, Mehmet Balcı, 10 Kasım, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title