23 Haziran 2018 Cumartesi Günü Haberleri

HABER ARŞİVİ

Arşivdeki haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.

Tarih:  Kategori: 
Tsk, Terörle Mücadele ve Balkan Savaşı Şehitlerini Andı Genelkurmay Başkanlığı tarafından başlatılan “Türkiye Şehitlerini Anıyor” etkinliği kapsamında Güneydoğu Şehidi Yüzbaşı Yunus Çelebi ve..
İngiltere'den, Rusya'ya Suriye Çağrısı İngiltere, Suriye rejiminin, ülkenin güney batısında düzenlediği saldırıları nedeniyle endişe duyduğunu bildirirken, Rusya'ya da "Suriye rejiminin ateşk..
Düzcede Tır Sürücüsü, 3 Otomobil ve 1 Kamyona Çarptı Vatandaşlar Deprem Zannetti
Düzce'de Tır Sürücüsü, 3 Otomobil ve 1 Kamyona Çarptı Vatandaşlar Deprem Zannetti
Düzce kent merkezine giren tır sürücüsü, park halindeki araçlara çarptı.
Melania Trump Göçmen Çocukları 'umursamıyorum' Yazılı Kıyafetiyle Ziyaret Etti Göçmen çocukları sırtında "hiç umrumda değil" yazılı bir ceketle ziyarete giden Melania Trump tepki topl..
Melania Trump Göçmen Çocukları 'umursamıyorum' Yazılı Kıyafetiyle Ziyaret Etti Göçmen çocukları sırtında "hiç umrumda değil" yazılı bir ceketle ziyarete giden Melania Trump tepki topl..
Göçükten Yaralı Kurtuldu, O Anları Anlattı
Göçükten Yaralı Kurtuldu, O Anları Anlattı
Zonguldak’ta 2 maden işçisinin yaklaşık 6.5 saat sonra kurtarıldığı göçükten yaralı kurtulan maden işçisi Ferdi Oral, o anları İHA’ya alattı.
Biz Bu Ülkeyi Hainlere Teslim Etmedik" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Hükümet ile meclis arasındaki çatışmalardan istifade eden uluslararası faiz çeteleri var ya onlar da artık Türkiye'yi s..
Dijital Anahtar – Dıgıtal Key, Arabanızın Kilidini Telefonlar Açacak
Dijital Anahtar – Dıgıtal Key, Arabanızın Kilidini Telefonlar Açacak
Araçların Kilidini Açmak için Telefon Kullanılması Belli Bir Standarda Bağlanıyor Dijital Anahtar yani Digital KEY Standardı; Otomobil Üreticileri ile Telefon Üreticileri Bu Konuda Anlaştı.
Cemevlerinin Hukuki Statüsü ile İlgili Mesafe Katedildi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, "(Bu mekanların (cemevi) hukuki statüsü ile ilgili epey mesafeler katedildi.
Dha Yurt - Zonguldak'ta Maden Ocağında Göçük: 2 İşçi Mahsur (4) 6 SAAT SONRA KURTARILDILARTTK'ya ait maden ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçiler Mevlüt Karagöl ve Recep Yurtseve..
Ürdün ve Filistinli Yetkililerden, "Siyasi Tıkanıklık" Uyarısı Ürdün'de bir araya gelen Filistinli ve Ürdünlü yetkililerin, Filistin meselesinde adil bir çözüme ulaşma noktasında, devam eden ..
İnkar Politikalarını Elimizin Tersiyle İttik" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bütün inkar politikalarını ellerinin tersiyle ittiklerini belirtti.
Dha Yurt Bülteni -22 Zonguldak'ta maden ocağında göçük: 2 işçi mahsur (2)KURTARMA ÇALIŞMALARI 4 SAATTİR SÜRÜYORKömür üretimi yapılırken tavan çökmesi sonucu oluşan göçükte mahsur kalan maden ..
Dha Yurt - Afyonkarahisar'da Taksi Sürücüsü Sosyal Medyada Canlı Yayın Yaparken Kaza Yaptı AFYONKARAHİSAR'da, seyir halindeyken sosyal medya hesabından canlı yayın yapan taksi sürücüsü İlyas ..
7 Saat Sonra Madendeki Göçükten Sağ Çıktılar
7 Saat Sonra Madendeki Göçükten Sağ Çıktılar
Zonguldak’ta akşam saatlerinde meydana gelen göçükte mahsur kalan 2 işçi bulundukları yerden sağ kurtarılarak yer üstüne çıkartıldı.
Zonguldakta Maden Ocağındaki Göçükte Mahsur Kalan İki İşçi Kurtarıldı
Zonguldak'ta Maden Ocağındaki Göçükte Mahsur Kalan İki İşçi Kurtarıldı
Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde bir kömür ocağında meydana gelen göçükte mahsur kalan işçilerden ikisi daha kurtarıldı.
Bursa'daki Silahlı Kavga Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde, şüpheliler ile mahalle sakinleri arasında çıkan silahlı kavgada yaralanan iki kadından birisi tedavi gördüğü hastanede yaşamını y..