Armağan Çağlayan'dan "Çok kilo almışsınız" diyen takipçisine çok konuşulacak cevap: Eve giderken siz mi taşıyorsunuz - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Armağan Çağlayan'dan "Çok kilo almışsınız" diyen takipçisine çok konuşulacak cevap: Eve giderken siz mi taşıyorsunuz

Haberler.com, Ecem Altan - Magazin

Sivri diliyle tanınan ünlü yapımcı Armağan Çağlayan, "Çok kilo almışsınız" diyen takipçisine verdiği "Siz mi taşıyorsunuz eve giderken" yanıtıyla sosyal medyada gündem oldu.

YouTube'da yayınlanan programlarıyla adından söz ettiren Armağan Çağlayan, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından bir kediyle çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Çağlayan, fotoğrafına kilosuyla ilgili yorum yapan takipçisine verdiği cevapla dikkat çekti.

"EVE GİDERKEN SİZ Mİ TAŞIYORSUNUZ"

Sivri diliyle bilinen Armağan Çağlayan, "Armağan Bey çok kilo almışsınız aman dikkat" yorumunu görünce sessiz kalamayarak "Siz mi taşıyorsunuz eve giderken" cevabını verdi.

Armağan Çağlayan'dan 'Çok kilo almışsınız' diyen takipçisine çok konuşulacak cevap: Eve giderken siz mi taşıyorsunuz

AJDAR'LA DİYALOĞUNU PAYLAŞMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda YouTube kanalına Popstar Türkiye yarışmasıyla tanınan Ajdar'ı davet eden Armağan Çağlayan aldığı yanıtla şaşkına dönmüştü. Yaşadığı olayı Twitter hesabından paylaşan Çağlayan, "Gününüzü şenlendireyim mi? Gör Beni'de konuk etmek için Ajdar'ı aradık Konuk olmak için 1 milyon Euro istedi" demişti.

Armağan Çağlayan'dan 'Çok kilo almışsınız' diyen takipçisine çok konuşulacak cevap: Eve giderken siz mi taşıyorsunuz

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Armağan Çağlayan, Instagram, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Ahmet Gündoğdu:

ya ne ozellıgı olacak,kaybolup gıdıyorlar ya gundem olmak ıcın ne konustugunu bılmıyorlar.

Ahmet Gündoğdu:

nıye fıkrını soyleyınce ınsan nıye zoruna gıdıyor,çıkma o zaman o tv.lere.ıtıcı tıp.zerre kadar sızlerı ve sızın gıbılerı kayle alıp bakmam.

Mikail arman:

Armağan çağlayan, bırakın bu kompleksi ve bencilliği. Jüri üyesi Iken tüm adaylarda ısrarla hata arıyordun.Çok kilolusun diyerek hep ağır,incitici, kaba eleştiriler yapıyordun. Sen neden eleştirilere tahammul etmiyorsun ? Senin özeliğin nedirki ???

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title