Tanem Sivar'dan Arda Turan'ı Utandıran Soru - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Tanem Sivar'dan Arda Turan'ı Utandıran Soru

Haberler.com - Haberler | Spor

Tanem Sivar'ın Arda Turan'a "Bizim tarzımız mı daha iyi yoksa onların mı" şeklindeki soruya milli futbolcu, "Seni gördükten sonra çok daha güzel bir tarza sahipsin" diye cevap verdi.

GQ Türkiye Dergisi tarafından bu yıl 4. kez düzenlenen 'GQ Türkiye Men of the Year' gecesinde "Yılın Adamı" ödülünün sahibi olan milli futbolcu Arda Turan, ödül töreni öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

"ÇOK DAHA GÜZEL TARZA SAHİPSİN"

Güzel sunucu Tanem Sivar'ın Arda Turan'a "Peki bizim tarzımız mı daha iyi yoksa İspanyolların mı" şeklindeki soruya gülen milli futbolcu, "Tabiki seni gördükten sonra çok daha güzel bir tarza sahipsin" diyerek utana sıkıla cevap verdi.

"ÇALIŞIYORUZ, UĞRAŞIYORUZ"

Transfer yasağının bitmesine az bir süre kaldığının hatırlatılması üzerine Arda, "Çalışıyoruz, uğraşıyoruz. Uzun bir süre bekledik. İnşallah hayırlı bir şekilde başlarız. Her şey yolunda. Çok şükür iyiyiz. Takımda çok iyi gidiyor. Sonuna kadar iyi olsun diye uğraşıyoruz" dedi.

"BENİM YORUM YAPABİLECEĞİM KONULAR DEĞİL"

Galatasaray'da yaşanan teknik direktör değişikliğinin sorulmasına ise yıldız futbolcu, "Her şey çok güzel. Benim yorum yapabileceğim konular değil" diyerek cevap verdi.

YILIN ADAMI ARDA TURAN

Gecede, Barcelonalı futbolcu Arda Turan'a da Yılın Adamı Ödülü verildi. Arda Turan'a ise ödülünü Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu takdim etti. Arda Turan sahneye çıkarken Hidayet Türkoğlu'na basketbol topuyla pas vererek gecenin en hoş anlarından birine imza attı. Konuşmasında ise bugünlere gelmesinde en büyük katkısı olan başta anne ve babası olmak üzere kardeşi, arkadaşları ve kız arkadaşına teşekkür etti.

"GQ Men Of The Year" ödülü alan isimler şöyle:

İKON: Cem Yılmaz

YILIN ADAMI: Arda Turan

YILIN KADINI: Sıla

YILIN ULUSLARARASI İKONU: Chris Noth

YILIN ULUSLARARASI STARI: Norman Reedus

YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: Rıfat Elhadef

STİL İKONU: Faruk Süren

YILIN YÜKSELEN YILDIZI: Erkan Kolçak Köstendil

YILIN YÖNETMENİ: Emin Alper

YILIN SPORCUSU: Cedi Osman

YILIN ŞEFİ: Arda Türkmen

YILIN ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYENİ: Edis

YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: Mete Atatüre

Tanem Sivar'dan Arda Turan'ı Utandıran Soru

Tanem Sivar'dan Arda Turan'ı Utandıran Soru
Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
5441:Hadi lan kavgaci ada, bu mankende adam parali oldugundan yag yakiyor. . ardadan mardadan bize be. . . . . . ????????
Yusuf D.:Kendi adına yaz, bize ne değil, banane demen gerekiyor, Arda kavgacı filan değil iftira atma, Avrupa''da ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor, İspanya''da milyonlarca dolar harcayıp yapacağımız reklamı Arda tek başına yapıyor.
UgurMobil-IOS:Hidayet'i CEO yapmışlar. Harun Erdenay olmasın o??
500