Arda Turan: Biz Kenetlendik, Dualarınızı Eksik Etmeyin

Uzun bir süreden sonra Milli Takım'a dönen Arda Turan, Twitter üzerinden "Hedefimiz iyi futbol, biz kenetlendik, siz de dualarınızı esirgemeyin." diyerek hem destek verdi hem de destek istedi.

Arda Turan: Biz Kenetlendik, Dualarınızı Eksik Etmeyin

Rusya'da yapılacak olan 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında bu akşam Kosova'yla Antalya'da karşı karşıya gelecek olan A Milli Futbol Takımımız, bu maçta 3 puan hedeflerken, EURO 2016'daki prim krizinin ardından Milli Takım kadrosuna alınmayan ancak uzun tartışmalar sonunda tekrardan kadroya çağrılan Arda Turan, Twitter üzerinden destek istedi.

"KENETLENDİK"

Yıldız oyuncu, "Rakip, mekân ve zaman önemli değildir. Hedefimiz her zaman iyi futbol ve 3 puan. Biz kenetlendik siz de dualarınızı eksik etmeyin." yazdı.

SER VERİP SIR VERMEDİ

Dün merakla beklenen maç öncesi basın toplantısında Kosova karşılaşması dışında hiçbir konu hakkında soru almayan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ise ilk 11 hakkında sır vermemişti. Arda'nın takımda olmadığı dönemde kaptanlık pazu bandını Mehmet Topal takarken, bu maçta kimin kaptan olacağı ise merak konusu...

Terim, dün konuyla ilgili sorulan soruyu da geçiştirmiş ve "Genelde en çok milli olanlar takıyor. Daha önce Arda'ydı. Aramızda bunun sorun olacağını düşünmüyorum" demişti.

VOLKAN ELEŞTİRMİŞTİ

Milli Takım'a uzun süredir çağrılmayan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel de, geçtiğimiz hafta oyanan ve Fenerbahçe'nin 3-1 kazandığı Akhisar Belediyespor maçının ardından Arda' Turan'ın yeniden Milli Takım'a çağrılması, kendisinin ise önceki gibi listede olmamasıyla ilgili de "Belki de doğru insanları tanımıyorumdur. Tweet atmıyorumdur. Lobim yoktur" diyerek Barcelona'lı yıldızın Milli Takım'a çağrılma sebebinin sportif olmadığını imâ etmişti.