Cep telefonu almayan ailesine kızıp sırra kadem basan çocuk, aç ve yorgun halde geri döndü - Haberler
Haberi Paylaş

Cep telefonu almayan ailesine kızıp sırra kadem basan çocuk, aç ve yorgun halde geri döndü

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Antalya'da ailesinden cep telefonu isteyen ancak olumlu cevap alamadığı için kayıplara karışan 13 yaşındaki çocuk, anne ve babasının çağrısı üzerine evine geri döndü. Geceyi bölgedeki bir serada geçiren 6. sınıf öğrencisinin aç ve yorgun olduğu bildirildi.

Serik ilçesi Merkez Mahallesi'nde yaşayan aile, önceki gün akşam okul sonrası evden ayrılıp geri gelmeyen 13 yaşındaki çocukları Timur Nuri için kayıp başvurusunda bulundu. Oğullarının yabancı uyruklu olması sebebiyle gidebileceği kendilerinden başka kimseleri bulunmadığı için endişelenen baba ve Rus uyruklu anne, basın aracılığıyla çocuklarına eve gelmesi çağrısında bulundu.

GECEYİ BÖLGEDEKİ BİR SERADA GEÇİRDİ

İstediği cep telefonunun alınmasının ertelenmesine kızdığı için evi terk ettiği düşünülen Timur, annesi Melek Nuri'nin gözü yaşlı çağrısından saatler sonra evine döndü. Timur Nuri'nin geceyi bölgedeki bir serada geçirdi, aç ve yorgun olduğu bildirildi.

Cep telefonu almayan ailesine kızıp sırra kadem basan çocuk, aç ve yorgun halde geri döndü

Cep telefonu almayan ailesine kızıp sırra kadem basan çocuk, aç ve yorgun halde geri döndü

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ, İhlas Haber Ajansı, Antalya, 3. Sayfa, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
uCube :Yapmayın oğlum yapmayın böyle şeyler, yazık o anaya - babaya. Bizler telefonu bırak zeytin, peynir bulamazdık ama evde huzur vardı, gülücükler vardı. Ama bak şuanda telefon da buluyoruz ama annamız - babamız yok. Huzur gitti, gülücükler uçtu. Değerini bilin ufak şeyler için, olacak şeyler için büyüklerini kırmaya ağlatmaya değmez. Bugün olmaz, yarın en güzeli olur. Ama ailen hayatta olmadığın da, hiç bir zaman olmaz. ;)) Cevap Yaz 8 76 Yayından Kaldır
FAKIR VATANDAS:hayırlı evlatmış. maşallah maşallah. Türkiye nin bunu gibilere ihtiyacı var.maşallah maşallah.41 kere tü tü tü Cevap Yaz 17 6 Yayından Kaldır
Metin Yalcin:Patakla sıpayı bir daha yapmaz .. Cevap Yaz 19 11 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title