ALICE Coin nedir? (18 Mart) ALICE coin binance yorum ve grafiği - Haberler
Haberi Paylaş

ALICE Coin nedir? (18 Mart) ALICE coin binance yorum ve grafiği

Haberler.com - Haberler | Gündem
ALICE Coin nedir? (18 Mart) ALICE coin binance yorum ve grafiği

ALICE coin, herkesin sanal adalar satın alıp sahiplenebileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur. ALICE anlık olarak yükseliyor ve düşüyor. Peki, ALICE Coin nedir? (18 Mart) ALICE coin binance yorum ve grafiği

MyNeighborAlice bugünkü fiyatı ₺132,45 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1.801.079.568 TRY. MyNeighborAlice son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #134, piyasa değeri ₺2.304.642.166 TRY. Dolaşımdaki arz 17.400.000 ALICE coin ve maksimum seviyede. 100.000.000 ALICE coin.

ALICE COİN NEDİR?

Animal Crossing gibi efsane oyunlardan esinlenerek hazırlanan My Neighbor Alice, kullanıcıların sanal adalar satın alabildiği, ilgi çekici eşyalar toplayabildiği, online arkadaş edinebilecekleri çok oyunculu bir sanal oyun.

ALICE coin, My Neighbor Alice'in yerel yardımcı program tokenıdır.

Her oyuncu, oyunda bir avatar ile temsil edilir ve oyuncular, avatar aracılığıyla başkalarıyla etkileşime girebilir. Oyuncular ayrıca avatarı farklı varlıklar yükleyerek değiştirebilirler.

Oyunda, oyuncular Alice'ten veya pazaryerinden sanal arsalar satın alabilirler. Evrende kıt bir arsa arzı var ve her bir arazi parçası NFT tokenleri şeklinde temsil ediliyor.

My Neighbor Alice oyununda misli olmayan tokenları toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular oyundaki görevleri tamamlıyarak token kazanabiliyor.

Oyuncular, oyun içindeki satın alımlarda, sanal topraklarını inşa etmek için yapacakları inşaatlarda ve pazar yerindeki sebze, eşya gibi her türlü alışverişte ALICE token kullanıyor. My Neighbor Alice, oyuncuların NFT'lerini kiralayıp faiz kazanmalarını sağlayacak teminat destekli NFT'ler ve NFT kiralamaları sunmayı planlıyor.

Alice jetonu oyunun ana para birimidir, oyuncuların NFT'leri takas etmelerini, arazi satın almalarını ve esas olarak oyun geliştirmenin ilk aşamalarında teminatlandırma, geri satın alma ve stake etme gibi belirli DeFi ürünlerini kullanmalarını sağlar.

ALİCE COİN KAÇ TL?

ALICE coin 18 Mart fiyatı ₺132,45 TL

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500