Ali Uğur Haberleri

Ali Uğur haber, Ali Uğur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Uğur 10.6.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: "Hedefimiz, maksimum seviyede turizm işletmesinin tekrar çalışması"
Ersoy, salgın döneminde önceliğin hava trafiğini başlatmak olduğuna dikkati çekerek şöyle devam etti: "Normalleşme süreciyle iç trafik başladı ve artarak devam ediyor. Haziran sonu ve temmuz ayı itibarıyla trafiğin yoğunlaşacağını düşünüyorum. Bu süreçte dış hava trafiğini devreye alırsak eğer sezon da uzayarak devam edeceği için Türkiye, çok ciddi bir turizm potansiyelini geri kazanmış olacak. Hedefimiz, maksimum seviyede turizm işletmesinin tekrar çalışması için gerekeni yapmak. Bu, 2021 sezonuna başlangıç olması açısından çok önemli. Tanıtım politikalarında da bazı değişiklikler yaptık. İç turizme temmuz sonuna kadar yoğun tanıtım desteği vermeye devam edeceğiz." Toplantıya, Bursa Kültür ve Turizm İl Müdürü Kamil Özer, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Meclis Başkanı Ali Uğur, BTSO Turizm Konseyi Başkanı Sibel Cura Ölçüoğlu, BTSO Turizm Konseyi üyeleri de katıldı.
Ali Uğur: BTSO 131 yaşındaAli Uğur 5.6.2020
Ali Uğur 10.5.2020
Doğu Akdeniz'de 65 yaş ve üzeri vatandaşlar uzun zaman sonra ilk defa sokağa çıktı
88 yaşındaki Ali Uğur da uzun süre sonra sokağa çıktıkları için mutlu olduklarını belirterek, salgının bir an önce bitmesi temennisinde bulundu.
Ali Uğur 16.12.2019
Ana kız üniversiteye hazırlanıyorlar
Ailesinin ekonomik sıkıntıları ve annesinin rahatsızlığı nedeniyle lisenin ardından eğitimine devam edemeyen Fatma Dilbaz, 1998 yılında hayatını Ali Uğur Dilbaz ile birleştirdi.
Ali Uğur 5.11.2019
Bursa'da 33 yıllık mağaza yenilenen yüzüyle açıldı
Bursa'da 33 yıllık mağaza yenilenen yüzüyle açıldı BURSA - Bursa'da 1986 yılından beri hizmet veren İGS Uğurlar Mağazası yenilenen yüzüyle hizmete girdi. Modern mağazacılık vizyonunun Bursa'daki öncülerinden olan İGS Uğurlar, 1986 yılından bu yana geniş ürün yelpazesiyle Heykel'de tek şube olarak hizmetlerini sürdürüyor. Mağazanın açılışına Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Çelik, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, BTSO Başkanı İbrahim Burkay'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Mağaza sahibi Ali Uğur, farklı sektörlerde yaptıkları yatırımlarla Bursa ekonomisine katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, "Bugün perakende sektöründeki önemli yatırımlarımızdan biri olan mağazamızı yenilenen yüzü ile müşterilerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz.
Ali Uğur: Bursa TSO'dan GTB'ye ziyaretAli Uğur 5.10.2019
Ali Uğur 2.9.2019
Artvin'de adli açılışı
Artvin Valiliği önünde düzenlenen törene, Artvin Baro Başkanı Ali Uğur Çağal, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, bazı baro avukatlarıyla adliye çalışanları katıldı.
Ali Uğur 28.8.2019
Btso, çorlu ve erzincan tso ile işbirliği protokolüne imza attı
BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve Meclis Başkanı Ali Uğur tarafından ağırlanan heyette, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ve Meclis Başkanı Erdim Noyan yer aldı.
Şu an buradasınız: Ali Uğur Haberleri | Ali Uğur Kimdir - Haberler - Ali Uğur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Uğur kimdir, hayatı ve biyografisi. Herkes Türkiye'de görülen yılanlardan korkarken Sakarya'da bir kişi yılanın ağzından avını kaptı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 20:51:42. #1.14#
title