ALİ ARTUN HABERLERİ

Ali Artun haber, Ali Artun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Artun

Ali Artun Kimdir ?

Ali Artun, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde DSP Diyarbakır Belediye Başkan Adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Artun - 28.06.2021
Vali Ali Çelik ile Milletvekili İshak Gazel, Selden Etkilenen Hasanlar Köyü'nü Ziyaret Etti
İncelemelerde; Hisarcık Kaymakamı Buğra Karadağ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun, Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık ile DSİ 34.
Ali Artun - 26.06.2021
Vali Çelik ile Milletvekili Gazel, Sel Bölgesinde İnceleme Yaptı
İncelemelerde Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun, Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık ile İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Fatih Gümüşay da hazır bulundu.
Ali Artun - 25.03.2021
Kütahya'da öğrenci ve vatandaşlara simülasyon tırında deprem eğitimi verildi
AFAD İl Müdürü Ahmet Ali Artun da tüm Kütahyalıları depremi tecrübe etmeleri için, yarın akşama kadar kentte bulunacak simülasyon tırına beklediklerini ifade etti.
Ali Artun - 25.02.2021
Kütahya'da AFAD'dan gazetecilere "Afet Farkındalık Eğitimi"
Kurum Müdürü Ahmet Ali Artun, burada yaptığı açıklamada, Kütahya'da afet farkındalık eğitimleri ile ilgili çok ciddi hedeflerinin olduğunu söyledi.
Ali Artun - 26.06.2020
Kütahya AFAD'dan ilçelere araç ve ekipman desteği
AFAD İl Müdürü Ahmet Ali Artun, gazetecilere yaptığı açıklamada, il sınırları içinde meydana gelen ve acil müdahaleyi gerektiren sıkışmalı trafik kazalarına, daha erken ve etkin müdahale etmek amacıyla Altıntaş, Domaniç, Emet, Gediz ve Simav ilçelerindeki itfaiye teşkilatlarına araç ve ekipman desteği yapıldığını söyledi.
Ali Artun - 13.05.2020
Kütahya'da kaldıkları yurtta karantina süreleri dolan vatandaşlar evlerine gönderildi
İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Ahmet Ali Artun, gazetecilere yaptığı açıklamada, tahliye edilen 149 kişinin Kütahya'daki yurtlarda kalan son grup olduğunu söyledi.
Ali Artun - 13.11.2019
Kütahya'da maden ocağında 'göçük' tatbikatı (2)
NEFESLERİ KESEN TATBİKAT BAŞARIYLA TAMAMLANDI Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde sabah saatlerinde başlatılan Türkiye'nin en geniş kapsamlı Ulusal Maden Tatbikatı tüm işçilerin göçük altından çıkarılmasının ardından başarıyla tamamlandı. Kütahya'nın Tavşanlı İlçesine bağlı Tunçbilek Beldesindeki Ömerler Yer Altı Ocağı gerçeğini aratmayacak bir tatbikata ev sahipliği yaptı. Sabah saat 9.30 sularında başlayan ve göçük altında kalan 157 işçiyi kurtarmak için yapılan tatbikatta, kurtarma ekipleri zamanla yarıştı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) tarafından organize edilen ve Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğünün üstlendiği ulusal maden tatbikatı, Vali Ömer Toraman, Jandarma Komutanı Mustafa Çekiç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun,  TKİ Genel Müdür Yardımcı Mehmet Uygun ve GLİ İşletme Müdürü Recep Çelik de yerinde takip etti.
Ali Artun - 13.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 21
Görüntü Dökümü --------- HDP il binası önü Teröristten gelen mektup Ayşegül Biçer'in mektubu okuması Ayşegül Biçer'in konuşması Genel ve detay Haber-Kamera: Nurettin FİDANCAN, Elif FİLİZ/DİYARBAKIR, GÖRÜNTÜ BOYUTU:  422 MB =============== Kütahya'da maden ocağında 'göçük' tatbikatı (2) NEFESLERİ KESEN TATBİKAT BAŞARIYLA TAMAMLANDI Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde sabah saatlerinde başlatılan Türkiye'nin en geniş kapsamlı Ulusal Maden Tatbikatı tüm işçilerin göçük altından çıkarılmasının ardından başarıyla tamamlandı. Kütahya'nın Tavşanlı İlçesine bağlı Tunçbilek Beldesindeki Ömerler Yer Altı Ocağı gerçeğini aratmayacak bir tatbikata ev sahipliği yaptı. Sabah saat 9.30 sularında başlayan ve göçük altında kalan 157 işçiyi kurtarmak için yapılan tatbikatta, kurtarma ekipleri zamanla yarıştı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) tarafından organize edilen ve Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğünün üstlendiği ulusal maden tatbikatı, Vali Ömer Toraman, Jandarma Komutanı Mustafa Çekiç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun,  TKİ Genel Müdür Yardımcı Mehmet Uygun ve GLİ İşletme Müdürü Recep Çelik de yerinde takip etti.
Ali Artun - 13.11.2019
Kütahya'da gerçeği aratmayan maden ocağı tatbikatı-1
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) tarafından organize edilen ve Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğü'nün üstlendiği ulusal maden tatbikatı, Kütahya Valiliği, AFAD, UMKE, Kütahya Emniyet Müdürlüğü, Tavşanlı ilçesindeki Afet Koordinasyon Kurulu'nun katılımı ile birlikte Garp Linyitleri İşletme Müdürlüğü Tunçbilek Ömerler Yer Altı Ocağı'nda sabah saatlerinde başladı. Tatbikatı Kütahya Valisi Ömer Toraman, Alay Komutanı Mustafa Çekiç, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, TKİ Genel Müdür Yardımcı Mehmet Uygun, GLİ İşletme Müdürü Recep Çelik de izliyor.
Ali Artun - 13.11.2019
Kütahya'da gerçeği aratmayan maden ocağı tatbikatı-2
?Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından organize edilen ve Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğü'nün üstlendiği ulusal maden tatbikatı, Kütahya Valiliği, AFAD, UMKE, Kütahya Emniyet Müdürlüğü, Tavşanlı ilçesindeki Afet Koordinasyon Kurulu'nun katılımı ile birlikte Garp Linyitleri İşletme Müdürlüğü Tunçbilek Ömerler Yer Altı Ocağı'nda sabah saatlerinde başladı. Tatbikatı Kütahya Valisi Ömer Toraman, Alay Komutanı Mustafa Çekiç, AFAD Kütahya Müdürü Ahmet Ali Artun, İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç, TKİ Genel Müdür Yardımcı Mehmet Uygun, GLİ İşletme Müdürü Recep Çelik de izliyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Artun Haberleri | Ali Artun Kimdir - Haberler - Ali Artun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Artun kimdir, hayatı ve biyografisi. AFAD Farkındalık Eğitimi Çadırı kuruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.07.2021 04:47:03. #1.13#

title