Akşehir İİBF Eğitime Başlıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Akşehir İİBF Eğitime Başlıyor

Akşehir İİBF Eğitime Başlıyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Konya Selçuk Üniversitesi bünyesinde bu yıl eğitime başlayacak Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne kayıtlar başladı.

Konya Selçuk Üniversitesi (SÜ) bünyesinde bu yıl eğitime başlayacak Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne kayıtlar başladı.

Kayıtların 2-6 Eylül tarihleri arasında yapılacağını söyleyen SÜ Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fehmi Karasioğlu, "Okulumuzu tercih eden 206 öğrencinin yerleştirilmesi yapıldı. Kayıtlar 6 Eylül 2013 tarihine kadar sürecek. Fakültemize kaydını ilk yaptıran öğrencimiz İzmir'den Neslihan Satır isimli öğrencimiz oldu. 206 öğrencimizle bu yıl normal ve ikinci öğretimle fakültemizi eğitim öğretime açıyoruz" dedi. Prof. Dr. Karasioğlu, kayıta gelen öğrencilere ve velilerine fakülte ve Akşehir ile ilgili bilgiler vererek onlarla yakından ilgilendi.

Bu yıl ilk kez eğitim öğretime başlayacak olan fakülte eski Cumhuriyet Okulu'nda eğitim verecek. Fakülte için önümüzdeki yıl yeni bir bina yapılması bekleniliyor. - KONYA

Akşehir İİBF Eğitime Başlıyor

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Konya Selçuk Üniversitesi, Fehmi Karasioğlu, Akşehir, Eylül, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title