Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelim - Haberler
Haberi Paylaş

Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelim

Haberler.com - Haberler | Güncel

Milli Piyango özel çekilişinde büyük ikramiye Manisa'nın Akhisar ilçesinden alınan bilete isabet ederken, belediye başkanından ilginç bir çağrı geldi. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medya hesabından talihliye "Biletine büyük ikramiye çıkan 3-5 milyon lira da belediyeye atsın da hizmet edelim" çağrısında bulundu.

Büyük ikramiye Manisa'nın Akhisar ilçesinden alınan bilete isabet ederken, henüz ortaya çıkmayan talihli merak konusu oldu. İlçedeki vatandaşlardan belediye başkanına kadar birçok kişi talihlinin Akhisar'a yatırım yapmasını beklediklerini söyledi.

Milli Piyango'yılbaşı özel çekilişinde' 100 milyon liralık büyük ikramiye çeyrek bilete çıktı. Büyük ikramiyenin isabet ettiği '9-8-8-4-7-5-7' numaralı çeyrek biletin Manisa'nın Akhisar ilçesindeki bir bayiden satıldığı öğrenildi. Talihli, 25 milyon TL'nin sahibi oldu. Henüz ortaya çıkmayan talihlinin kim olduğu, ilçede merak konusu oldu.

Akhisar Belediyesi'nde taşeron işçi olarak çalışan Talip Aktürk, "Akhisar'da satılan bir bilete 25 milyon lira ikramiye çıkması güzel bir duygu. Akhisar için bir tanıtım oldu. Çıkan kişiye de hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah, bu parayı iyi günlerde ve güzel yerlerde kullanır. Akhisar'a yatırım yapar, istihdam sağlar. Bu da '3-5 kişinin daha ekmek yemesi' demektir. Tabii ki kime çıktığını merak ediyoruz. Sosyal medyalarda paylaşımlar oluyor ama gerçekten kime çıktığını bilmiyoruz. Sonuçta mutlaka öğreneceğiz. Ne diyelim, hayırlısı olsun" dedi.

Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelim

Öğretmen Yavuz Demir de, "Bugün sabah haberler den talihlinin, büyük ikramiye isabet eden bileti Akhisar'dan aldığını öğrendim. Hatta bir arkadaşım, bir arkadaşının fotoğrafını paylaştı, 'Büyük ikramiye çıkan talihli' diye şaka yaptı. Hatta bir an arkadaşıma çıktı diye düşünmedim değil. Ben de merak ediyorum. Umarım çıkan kişiye de Akhisar'a da hayırlı olur. Akhisar'ın gelişimi için belki bir faydası olur. Kazanan arkadaşı da tebrik ediyorum. Daha önceki tecrübelerime dayanarak bilet almadım. Ancak, şu an Akhisar'a çıktığı için 'Keşke alsaymışım' diyorum. Alsaydık belki şansımız olabilirdi ama nasipse gelecek seneye düşünüyorum" diye konuştu.

Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelim

Büfe işletmecisi Fırat Alkan ise, "Çıkan arkadaşımız kimse artık inşallah Akhisar'ımıza güzel yatırımlar yapar. Kime çıktığını merak ediyorum, az bir para değil. Akhisar'a ne gibi yatırımlar yapacak merak ediyorum" diye konuştu.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu da büyük ikramiyeyi kazanan talihliye sosyal medyadan ilginç bir mesaj yolladı. Başkan Dutlulu, Twitter hesabından "Akhisar 25 milyon TL daha zengin an itibariyle. Biletine büyük ikramiye çıkan 3-5 milyon lira da belediyeye atsın da hizmet edelim" yazılı paylaşım yaptı.

Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelim

Akhisar Belediye Başkanı'ndan piyango çıkan kişiye ilginç mesaj: 3-5 milyon at da hizmet edelimAkhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (116)
lütfen çocuklarınızdan şefkati esirgemeyin..:Bireylein kişiliğinin temeli 0-3 yaşta oluşur. Bu dönemi şefkat yoksunluğuyla geçen ve değerli olduğu duygusu gelişmeyen, aşağılanan-horlanan bireyler ileri yaşlarda duygu dışavurumda çok çabuk saldırganlaşırlar. Saygı görmeyen bireyler, duygularını anlatırken küfürsüz-hakaretsiz cümle kurmakta zorlanırlar. . Bu türden saldırgan davranışlar geçmişte yaşanan travmalardan kaynaklanır. Eleştirilmek yerine hakarete maruz kalanlar da aynı savranışları görmek mümkündür. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
ironmen:ne cahil insan lar ironiden anlamıyorlar senin 3, 5 milyonunamı ihtiyacı var sanıyorsun Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
ARITMETIK SAZAN:BU herif nasil belediye baskani olmus acaba?? Cevap Yaz 1 5 Yayından Kaldır
Tüm 116 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title