AK Partili Ensarioğlu'nun Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu
Haberler » Güncel » AK Partili Ensarioğlu'nun Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu - Haber

AK Partili Ensarioğlu'nun Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın milletvekilleriyle yaptığı görüşme sonrası paylaştığı fotoğraf olay oldu. Biden'in farklı görüşten olan farklı isimleri yan yana getirmesi dikkat çekti.

Milletvekili , ABD Başkan Yardımcısı ile milletvekilleri olarak yaptıkları görüşmeye ilişkin bir fotoğraf paylaştı. Ensarioğlu'nun paylaştığı fotoğrafta, görüşmeye katılan farklı partilerdeki milletvekillerin karışık bir şekilde fotoğraf vermesi dikkat çekti.

AK Parti'li Ensarioğlu, ABD Başkan Yardımcısı Biden ile yaptıkları görüşmeye ilişkin Twitter'dan paylaşımda bulundu. "Joe Biden ile Ortadoğu ve Türkiye'deki son gelişmeleri konuştuk" diyen Ensarioğlu, Conrad Otel'de yapılan görüşmeye ilişkin bir fotoğrafı da paylaştı.

FOTOĞRAFTA YER ALAN İSİMLER

Fotoğrafta sırasıyla AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana, CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, AKP Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, HDP Kars Milletvekili Ayhan Bilgen ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu yan yana duruyor.

MHP KATILMADI

MHP'nin davet edilmesine rağmen katılmadığı görüşmeye ilişkin, heyette bulunan farklı partilerdeki milletvekillerinin karışık bir şekilde yan yana fotoğraf vermesi dikkat çekiyor. (Kaynak: Odatv)


Haber Videosu

: AK Partili Ensarioğlu'nun Paylaştığı Fotoğraf Olay Oldu

Manşet

Haberler