Adanalı Ünlüler Menderes Samancılar Ve Haluk Levent'ten Destek

Adanalı Ünlüler Menderes Samancılar Ve Haluk Levent'ten Destek

25.09.2018 16:03 | Son Güncelleme: 25.09.2018 16:03
Adanalı Ünlüler Menderes Samancılar Ve Haluk Levent'ten Destek

ADANAFEST İSTANBUL, 29-30 Eylül tarihlerinde İstanbul LifePark'ta düzenlenecek.

Adana'nın en ünlü kebapçılarından, en ünlü kaburgacısına, ciğerden, şırdana, bicibiciden yöresel yemeklerine kadar yüzlerce lezzet ADANAFEST'te lezzet tutkunları ve Adana'yı merak edenlerle buluşacak.

KINALI ELLER DE FESTİVALDE!

Adını ellerine yaktıkları kınalardan alan ve Adana'da meslek sahibi 14 kadının, köyde yaşayan kadınlara ekonomik destek sağlamak amacıyla başlattığı 'Kınalı Eller' projesinde yer alan yöre kadınları dafestival kapsamında İstanbul LifePark'ta olacak. 'Kınalı Eller', içli köfte, yüksük çorbası,teretür, muhammara, sarmısaklı köfte gibi yemek ve mezeler ile lezzet tutkunlarının damak hafızalarında eşsiz lezzetler bırakacak. Menderes Samancılar ,Haluk Levent, Nebil Özgentürk, Çağla Büyükakçay, Görkem Sevindikgibi spor ve sanat dünyasından çok sayıda Adanalı ünlü isim de ADANAFEST İSTANBUL'da olacak. İnce Saz grubu, Ayşe Ekiz, Talat Er ve orkestrası haricinde sürpriz isimlerin sahneye çıkacağı ADANAFEST İSTANBUL, hem midenizi hem de ruhunuzu doyuracak. Biletler Biletix'te…

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title