87. Oscar Ödülleri

87. Oscar Ödülleri
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

LOS ABD'de, sinemanın yıldız isimlerini bir araya getiren 87. Oscar ödül törenine kısa bir süre kala Los Angeles'taki Hollywood Bulvarı üzerinde düzenlenen "kırmızı halı" etkinliği öncesinde başlayan yağmur, görevlilere zor anlar yaşattı.

LOS ABD'de, sinemanın yıldız isimlerini bir araya getiren 87. Oscar ödül törenine kısa bir süre kala Los Angeles'taki Hollywood Bulvarı üzerinde düzenlenen "kırmızı halı" etkinliği öncesinde başlayan yağmur, görevlilere zor anlar yaşattı.

Oscar ödül töreninin gerçekleştirileceği 3 bin 300 koltuklu Dolby Tiyatrosu girişindeki kırmızı halının üzeri çadırla kapatılmasına rağmen, kısa süreli şiddetli yağmur, kırmızı halının bir bölümünün ıslanmasına neden oldu. Görevliler kovalarla kırmızı halının daha fazla ıslanmasının önüne geçmeye çalıştı.

Sunuculuğunu, daha önce Emmy ve Tony Ödüllerinde de görev alan Neil Patrick Harris'in yapacağı ödül töreninde sahne alacaklar arasında, Lady Gaga, Rita Ora, Jennifer Hudson ve Anna Kendrick gibi müzik dünyasının tanınmış isimleri bulunuyor.

Olağanüstü güvenlik önlemlerinin dikkat çektiği, yılın en fazla yıldızını bir araya getiren dünyanın en büyük sinema etkinliğinde, bin 500 civarında üniformalı ve sivil yerel polis görev yapıyor. Etkinlikte, federal güvenlik birimlerinden elemanlar da güvenliğin sağlanmasına yardımcı oluyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title