Genç adam 'Sebebi ayrılık' yazılı not bırakıp ortadan kayboldu - Haberler
Haberi Paylaş

Genç adam "Sebebi ayrılık" yazılı not bırakıp ortadan kayboldu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa
Genç adam

Artvin'in Hopa ilçesinde 31 yaşındaki Ercan Civelek'ten 8 gündür haber alınamıyor. Ailesi, arama çalışmaları süren oğullarının sevgilisinden ayrıldığı için kötü günler geçirdiğini, odasında 'Sebebi ayrılık' yazılı not bulduklarını söyledi.

6 Kasım günü evinden çıkan Ercan Civelek, geri dönmedi. Yakınları da polis ve jandarmadan yardım istedi. Bölgeye gelen polis ve jandarma ile AFAD ekipleri, arama çalışması başlattı. Çevredeki güvenlik kameralarının görüntüleri incelemeye alınırken Civelek'in son olarak Kemalpaşa ilçesindeki Sarp Sınır Kapısı'na giden yol üzerinde bulunan petrol istasyonunda görüldüğü tespit edildi. Bunun üzerine ekipler, arama çalışmalarını bu bölgede yoğunlaştırdı. İz takip köpeklerinin de kullanıldığı arama çalışmaları devam ederken, Civelek ailesi, oğullarından gelecek iyi haberi bekliyor.

Genç adam 'Sebebi ayrılık' yazılı not bırakıp ortadan kayboldu

"SEBEBİ AYRILIK" YAZILI NOT BIRAKMIŞ

Kayıp oğlunun odasında 'Sebebi ayrılık' yazılı not bulduklarını anlatan anne Nazmiye Civelek, "Sevgilisinden ayrılmış, son günlerde bunun üzüntüsünü yaşıyordu. Kaybolduğu gün evden çıktı, çarşıya indi. Ablası telefonla aradı, nerede olduğunu sordu, 'Çarşıdayım' dedi, telefon kapandı, bir daha ulaşamadık. Her yerde aranıyor ama bir haber alamadık. Oğlum duyuyorsan dön eve. Biz sensiz yapamıyoruz" dedi.

Genç adam 'Sebebi ayrılık' yazılı not bırakıp ortadan kayboldu

"SON BİR HAFTADIR ÇOK KÖTÜYDÜ"

Abla İlknur Civelek de "Telefonla aradım. İki kelime konuşamadan telefonu kapandı, şarjı bitti diye düşündüm. Bir iki saat sonra tekrar aradık, ulaşamadık. En son benzinliğin orada görüldüğü tespit edildi, kamera kayıtları ortaya çıktı. Sonrası yok. Sevdiği kızdan ayrıldığı için son bir haftadır çok kötüydü, içine kapanıktı. Annem kağıtlara bir şeyler karalıyordu deyince köydeki evi araştırdık. 'Sebebi ayrılık' notunu bulduk. Ondan gelecek mutlu bir haber bekliyoruz" diye konuştu.

Genç adam 'Sebebi ayrılık' yazılı not bırakıp ortadan kayboldu

Genç adam 'Sebebi ayrılık' yazılı not bırakıp ortadan kayboldu

Genç adam Sebebi ayrılık yazılı not bırakıp ortadan kayboldu

Demirören Haber Ajansı / Arzu Erbaş - Son Dakika Haberleri
500