Haberi Paylaş

İkinci depremde yıkılan binanın ilk depremden sonra çekilmiş görüntüleri tüyler ürpertti

3. Sayfa Haberleri

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 7.7'lik depremde ciddi hasar alan ve Elbistan merkezli 7.6'lık ikinci depremde yerle bir olan apartmanın yıkılmadan hemen önceki görüntüleri ortaya çıktı. İlk depremde ciddi hasar alan binanın ikinci deprem öncesi çekilmiş görüntüleri tüyler ürpertti.

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli 7.7'lik depremde ciddi hasar alan Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Batıkent Mahallesi'ndeki bir bina, Elbistan merkezli 7.6 büyüklüğünde ikinci depremde yerle bir oldu. Binanın büyük bir gürültüyle yıkılma ve yaşanan panik anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

İkinci depremde yıkılan binanın ilk depremden sonra çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı

İLK DEPREMDEKİ HASAR DİKKAT ÇEKTİ

Ayrıca ikinci depremde yerle bir olan binanın yıkılmadan hemen önceki görüntüleri ortaya çıktı. Bir bina sakini tarafından cep telefonu ile çekilen görüntülerde binanın ilk deprem sonrası aldığı ciddi hasar dikkat çekti.

İkinci depremde yıkılan binanın ilk depremden sonra çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı

BİNANIN YIKILMADAN ÖNCEKİ SON HALİ KORKUTUCU

Binanın ikinci deprem öncesi çekilen ve yaşanan hasarı, felaketin boyutunu gözler önüne serdi. Binanın duvarlarının tamamen ayrılmış hali ve yukarıdan aşağıya doğru su akıntısı olması yaşanan bilançonun ağırlığını bir kez daha gösterdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Kahramanmaraş Gaziantep Elbistan 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title