Haberi Paylaş

Düğün Konvoyu Kaza Yaptı, İlk Müdahale CHP'li Vekillerden Geldi

3. Sayfa Haberleri

Ankara'dan Yozgat'a konuşmacı olarak giden CHP'li vekiller, kaza yapan düğün konvoyundaki insanlara, ambulans gelene kadar ilk müdahaleyi yaptı. Kazada 7 kişi yaralandı.

Ankara'dan, Yozgat Bahadın Kültür Şenliği'ne konuşmacı olarak katılmak üzere yola çıkan CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok ile CHP istanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker, bir düğün konvoyunun kaza yapması üzerine araçlarından inerek ambulans gelenek kadar ilk müdahalede bulundu.

DÜĞÜN KONVOYUNUN KAZA YAPMASI ÜZERİNE YARALILARA MÜDAHALEDE BULUNDULAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok ile CHP İstanbul Mileltvekili Doktor Ali Şeker, Yozgat Bahadın Kültür Şenliği'ne konuşmacı olarak katılmak üzere Ankara'dan Yozgat'ın Sorgun İlçesi'ne hareket etti. Altıok ve Şeker, geçtikleri güzergahta bir düğün konvoyunun kaza yapması üzerine durdurdukları araçlarından inerek, yaralılara müdahalede bulundu.

KAZADA 7 KİŞİ YARALANDI

7 kişinin yaralandığı kazada, yaralılara ilk müdahaleyi Milletvekili Ali Şeker ve Zeynep Altıok ambulanslar gelene kadar yaralılarla kaldı. Olay yerine ambulansların gelmesi sonrası milletvekilleri araçlarına binerek Bahadın Kültür Festivali'ne katılmak üzere devam etti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

Cumhuriyet Halk Partisi Zeynep Altıok Bahadın Yozgat 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title