Haberler

40 yıllık kuyumcu, kendisine emanet bırakılan altın ve paralarla birlikte kayıplara karıştı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Bahçelievler'de 40 yıllık bir kuyumcu, kendisine emanet olarak bırakılan yüz binlerce lira değerinde altın ve parayla birlikte ortadan kayboldu. Kuyumcunun kendisini arayanlara, "Cenazem var, geleceğim" dediği öğrenilirken, haberin duyulması üzerine dükkanın önüne gelen çok sayıda kişi, şikayetçi olacağını belirtti.

Bahçelievler'de bir kuyumcu kendisine emanet olarak bırakılan yüz binlerce lira değerinde altın ve parayla ortalıktan kayboldu.

YÜZ BİNLERCE LİRAYLA KAYIPLARA KARIŞTI

Bahçelievler'de 40 yıllık esnaf olan bir kuyumcunun vatandaşlardan ve çevre esnaftan topladığı ve kendisine emanet olarak bulunan yüz binlerce lira değerinde altın ve parayla ortadan kaybolduğu iddia edildi. M.A isimli kuyumcudan altınlarını almaya gelen vatandaşlar kuyumcunun kapalı olmasından şüphelendi. Yaklaşık 4 gündür kapalı olan esnaf telefonla arayan vatandaşlara cenazeleri olduğunu kısa süre içerisinde dükkanı açacağını söyledi. Ancak kuyumcu bir türlü açılmadı. Haberin duyulması üzerine kuyumcuda altını ve parası olan çok sayıda kişi kuyumcu önüne geldi. Olay yerine gelen polis ekipleri ise vatandaşları şikayetçi olmaları için polis merkezine yönlendiriyor.

Bahçelievler'de Kuyumcu Ortadan Kayboldu

"ÇOK SAYIDA ESNAF MAĞDUR"

Kuyumcu sahibi ile telefonda görüştüğünü belirten Özcan Şan, "Biz 5 bin dolarımızı oraya emanet olarak bırakmıştık. Burada çok sayıda esnaf mağdurdur. 40 senelik bir esnaf burada son 4 gündür yok bize cenazesinin olduğunu söyledi. Söz de bugün açılacaktı ama açmadı. Sabah konuştuk, 'Birkaç güne geleceğiz herkesin hakkını vereceğiz' dedi. Bir kere aradım ama telefonumu açtı. Henüz şikayetçi olmadık ama olacağız" diye konuştu.

"ALTINLARIMI ALIP KAÇTI"

Altınlarını kuyumcuya emanet olarak bırakan bir vatandaş ise "Ben gece gündüz çalıştım kendime altınlar yapmıştım ama adam altınlarımı alıp kaçtı. Kuyumcunun yanında emanet olarak bırakıyordum. Toplam 10'a yakın altınım gitti. Şimdi gidip kendisinden şikayetçi olacağım" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Bahçelievler 3. Sayfa Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti? Beşiktaş'ta sakat futbolcular! Hangi futbolcular Fenerbahçe maçında oynayamayacak?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title