Haberi Paylaş

Şüphelendiren olay! Yalnız yaşayan doktor, pansiyondaki sandalyesinde oturur halde ölü bulundu

3. Sayfa Haberleri

Tekirdağ'ın Şarkköy ilçesinde bir süre önce Hoşköy Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi'ne atanan aile hekimi Tezgül Şükrüoğlu, yalnız yaşadığı pansiyondaki sandalyesinde oturur halde ölü bulundu.

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde bulunan Hoşköy Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi'nde aile hekimi olarak görev yapan ve bu göreve kısa bir süre önce atanan Tezgül Şükrüoğlu isimli doktor, yalnız yaşadığı pansiyondaki sandalyesinde oturur halde ölü bulundu. Doktorun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla otopsi yapılacak.

SANDALYEDE OTURUYORDU

Aile hekimi Tezgül Şükrüoğlu'nun Çorlu ilçesinde yaşayan ailesi, haber alamayınca sabah saatlerinde kaldığı pansiyon yetkililerine haber verdi. Pansiyon sahibinin haber vermesiyle gelen jandarma ekipleri eşliğinde odaya girilince Şükrüoğlu, balkondaki sandalyede hareketsiz oturur halde bulundu.

GÖREVİNE YENİ ATANDI

Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Şükrüoğlu'nun hayatını kaybettiği belirlendi. Savcının da yaptığı incelemenin ardından Şükrüoğlu'nun cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Tekirdağ Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Tezgül Şükrüoğlu'nun, 2,5 ay önce Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinden Hoşköy Aile Sağlığı Merkezi'ne atandığı ve burada pansiyonda yalnız kaldığı belirtildi.

Şüpheli ölüm! Yalnız yaşayan doktor, pansiyondaki sandalyesinde oturur halde ölü bulundu

Şüpheli ölüm! Yalnız yaşayan doktor, pansiyondaki sandalyesinde oturur halde ölü bulundu

Şüpheli ölüm! Yalnız yaşayan doktor, pansiyondaki sandalyesinde oturur halde ölü bulundu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Nuri Çağlar - 3. Sayfa

Adli Tıp Kurumu Tekirdağ Hoşköy Çorlu 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title