19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Etkinliği

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Etkinliği

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHAİstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" etkinliği düzenlendi.

19.05.2018 12:42 | Son Güncelleme: 19.05.2018 12:42
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK/ İstanbul DHA

İstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" etkinliği düzenlendi.

Programa İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinde oluşan bir koro ve orkestra sahne alarak Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği şarkıları söylediler. Ardından 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini Vali Şahin ve Orgeneral Musa Avsever verdi. Programda engelli öğrencilerin spor gösterisi, salonda bulunanlardan büyük alkış aldı. Programında sonunda, gösteri yapan öğrenciler 10 Yıl Marşı'nı söyledi, salonda bulunanlar da marşa eşlik etti. 

Görüntü Dökümü:

--------------------

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı

Öğrencilerin müzik dinletisi

Öğrencilere ödül verilmesi

Engelli öğrencilerin gösterisi

10. Yıl Marşı'nın okunması

Detaylar

Kaynak: DHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title