ZİYA ALTUNYALDIZ HABERLERİ

Ziya Altunyaldız haber, Ziya Altunyaldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziya Altunyaldız

Ziya Altunyaldız

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Ziya Altunyaldız Kimdir ?

1965 yılında, Konya’nın Bozkır İlçesi’nin Hisarlık Kasabası’nda yedi çocuklu bir ailenin altıncı çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu, Hisarlık köyünde bitirdi. 1983 yılında Konya İmam Hatip Lisesinden, 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ziya Altunyaldız - 18.08.2021
Bakan Ersoy Konya'da 5 kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi
Programa, Bakan Ersoy'un yanı sıra Konya Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Hacı Ahmet Özdemir, Ziya Altunyaldız, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ilçe belediye başkanları ve davetliler katıldı.
Ziya Altunyaldız - 08.07.2021
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin: "Gelecek yenilenebilir enerjide"
Tin yaptığı yazılı açıklamada, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu'nun Ziya Altunyaldız başkanlığında Aydın, Denizli ve Manisa'da faaliyet gösteren jeotermal enerji üretim tesisleri ve jeotermal kaynaklarla üretim yapılan seralarda incelemeler gerçekleştirdiğini kaydetti.
Ziya Altunyaldız - 05.07.2021
Jeotermal Enerji Derneği Başkanı Kındap, jeotermal elektrik kapasitesinin 10 yılda 100 kat arttığını bildirdi Açıklaması
TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız da jeotermal saha gezisi sonrası yaptığı değerlendirmede, son dönemde ülke gündemlerinin ilk sıralarında iklim değişikliği ve küresel ısınmanın geldiğini vurgulayarak, "İklim değişikliğinin yıkıcı etkilerine dur denilmemesi durumunda, 2030 yılına kadar küresel ısınmanın yıllık maliyeti 300 milyar dolar, 2030'dan 2050'ye kadar ise 500 milyar dolar olacağı tahmin ediliyor.
Ziya Altunyaldız - 28.06.2021
Milletvekili Altunyaldız ve Başkanlardan Fabrika Ziyareti
Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı enerji ve tarım alanında faaliyet yürüten fabrikalarda incelemelerde bulundu.
Ziya Altunyaldız - 25.06.2021
TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Altunyaldız, Konya'da konuştu Açıklaması
TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, "Son 6 çeyrektir makina teçhizat yatırımlarının kesintisiz arttığını görüyoruz.
Ziya Altunyaldız - 25.06.2021
Selçuklu Sultanları ve Tüm Şehitler Cuma Hutbesinde Anıldı
Cuma namazı sonrası Konya Valisi Vahdet Özkan, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın katılımı ile Selçuklu Sultanları Türbesi önünde İl Müftüsü Ali Öge tarafından dua edildi.
Ziya Altunyaldız - 24.06.2021
Türkiye yeşil enerjide üretim ve tedarik üssü olmaya hazırlanıyor
Türkiye'nin kapasite kullanım oranı yüzde 80'lerde Küresel iklim değişikliğinin ekonomik maliyetinin 2030'a kadar yıl 300 milyar dolar, 2030'dan sonra ise her yıl 500 milyar dolara ulaşacağı, toplamda 2050 yılına gelindiğinde 8 trilyon dolar kayıpla karşı karşıya olunacağı öngörüsünü paylaşan TBMM San. Tic. Enerji, Tabii K., Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, "Çin, Hindistan ve ABD'den sonra dünyanın 2050'lerde dünyanın dördüncü ekonomik büyüklüğüne eşdeğer olduğunu görüyoruz.
Ziya Altunyaldız - 24.06.2021
Türkiye'de enerjide yeşilin payı artıyor
Türkiye'nin kapasite kullanım oranı yüzde 80'lerde Küresel iklim değişikliğinin ekonomik maliyetinin 2030'a kadar yıl 300 milyar dolar, 2030'dan sonra ise her yıl 500 milyar dolara ulaşacağı, toplamda 2050 yılına gelindiğinde 8 trilyon dolar kayıpla karşı karşıya olunacağı öngörüsünü paylaşan TBMM San. Tic. Enerji, Tabii K., Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, "Çin, Hindistan ve ABD'den sonra dünyanın 2050'lerde dünyanın dördüncü ekonomik büyüklüğüne eşdeğer olduğunu görüyoruz.
Ziya Altunyaldız - 12.06.2021
Şehidimiz Piyade Söz. Er Muhammed Ali Akın Dualarla Ebediyete Uğurlandı
Cenaze törenine; Vali Vahdettin Özkan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam, Topçu ve Füze Okulu Komutanı Tuğgeneral Sabahattin Türker, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, askeri erkan, şehidimizin ailesi ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ziya Altunyaldız - 29.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi (1)
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
Ziya Altunyaldız - 29.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Kayıt dışılığı minimum düzeye getirmek için hükümler getiriyoruz" AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, kanun teklifi ile akaryakıt ve LPG piyasasında etkinliği artırmak istediklerini ve buna yönelik düzenlemeler yaptıklarını belirterek, "Kayıt dışılıkla mücadeleyi maksimum, kayıt dışılığı minimum düzeye getiriyoruz.
Ziya Altunyaldız - 27.04.2021
AK Partili Altunyaldız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı oldu
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu başkanlığına seçildi.
Ziya Altunyaldız - 21.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi (1)
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
Ziya Altunyaldız - 21.04.2021
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe...
AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
Ziya Altunyaldız - 21.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
Teklifin ilk imza sahibi AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, teklifin öngördüğü düzenlemeler hakkında bilgi verdi.
Ziya Altunyaldız - 16.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu (1)
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
Ziya Altunyaldız - 16.04.2021
Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin kanun teklifi TBMM'de
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti milletvekilleri olarak hazırladıkları Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Vergi Usul Kanunu, Petrol Piyasası Kanunu, Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası Kanunu ve Elektrik Piyasası Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'nda değişiklik öngörüldüğünü belirtti.
Ziya Altunyaldız - 03.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi görüşülüyor
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ise istikrarlı ve sürdürülebilir bir büyüme performansının en önemli anahtarlarından birinin yurt içi tasarruflar olduğunu belirtti.
Ziya Altunyaldız - 25.02.2021
Yalıhüyük Belediye Başkanı Koçer, Ankara'da ziyaretlerde bulundu
Ankara ziyaretlerini TBMM'de sürdüren Başkan Koçer, AK Parti Konya milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Tahir Akyürek ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı ile görüşerek ilçenin sorunlarının çözümleri ve projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Ziya Altunyaldız - 22.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız, Beyşehir'i ziyaret etti
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Beyşehir ilçesinde bazı programlar düzenledi.
Ziya Altunyaldız - 15.01.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Konya Toplu Temel Atma ve Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Programa Bakan Kurum ve Demiröz'ün yanı sıra Konya Valisi Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya milletvekilleri Ahmet Sorgun, Selman Özboyacı, Orhan Erdem, Tahir Akyürek ve Ziya Altunyaldız, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, kentteki üniversitelerin rektörleri ile bakanlık temsilcileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ziya Altunyaldız Haberleri | Ziya Altunyaldız Kimdir - Haberler - Ziya Altunyaldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ziya Altunyaldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Altunyaldız: Sonraki nesillerimize güzel bir gelecek bırakmanın arz
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:20:07. #1.13#

title