Haberler

Ziya Altunyaldız Konyaspor'a Misafir Oldu

Spor Haberleri

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Atiker Konyaspor yönetimini ziyaret ederek, haftalık olağan toplantı sonrasında Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerinin misafiri oldu.

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Atiker Konya spor yönetimini ziyaret ederek, haftalık olağan toplantı sonrasında Konya spor Başkanı Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerinin misafiri oldu.

Özellikle 2018-2019 futbol sezonunda sponsorluk ve benzeri konularda Atiker Konya spor kulübüne büyük destekleri olan AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız'a Konya spor Başkanı Hilmi Kulluk tarafından isminin yazılı olduğu 42 numaralı forma, teşekkür plaketi ve kulübün lisanlı ürünlerinden oluşan hediyeler verildi. Milletvekili Altunyaldız, "Konya spor'umuzu, altyapı calışmalarını, hedeflerini, sehir spor diyaloğundan ortaya çıkan sinerjiyi hep birlikte daha yükseğe çıkarma gayretinde olacağız. Bu anlamda sorumluluğumuz bugünden itibaren daha da arttı. Konyaspor için bugünden itibaren daha çok çalışacağız" dedi. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Ziya Altunyaldız Milletvekili Konyaspor Konya Spor Haberler

title