ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU HABERLERİ

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU HABERLERİ

Zehra Taşkesenlioğlu haber, Zehra Taşkesenlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zehra Taşkesenlioğlu

Zehra Taşkesenlioğlu

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Zehra Taşkesenlioğlu Kimdir ?

Uludağ üniversitesi İ.B.B.F'den mezun olduktan sonra Marmara üniversitesi'nde İktisat ana bilim dalında ve Bahçeşehir üniversitesi'nde AB İlişkileri alanında yüksek lisans yaptı. ABD'de başladığı doktora çalışmalarına tez aşamasında devam etmektedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zehra Taşkesenlioğlu - 23.10.2020
Son Dakika | DHA YURT BÜLTENİ - 20
BAKAN VARANK: TÜRKİYE UZAY ALANINDA VİTES YÜKSELTMİŞ DURUMDA Bakan Varank: Ar-Ge harcamalarının milli gelire oranı yükseldi (2) Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Erzurum'da deniz seviyesinden 3170 metre yükseklikteki Konaklı Karakaya Tepeleri'nde 2012 yılında başlanan, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile Atatürk Üniversitesinin desteğiyle yapımı devam eden, alt yapısının yüzde 95'i ile bina ve kubbelerin yüzde 90'lık bölümü tamamlanan Doğu Anadolu Gözlemevi'nde incelemelerde bulundu. Bakan Varank, gözlemevine giderken Vali Okay Memiş'in makam aracını kullandı. Bakan Varak'a 25 kilometrelik yolculukta Erzurum Milletvekilleri İçişleri eski Bakanı Selami Altunok ve Zehra Taşkesenlioğlu Ban ile Vali Memiş eşlik etti.
Zehra Taşkesenlioğlu - 16.7.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Avrupa Birliği Uyum Komisyonu: Başkan AK parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Başkanvekili AK Parti Konya milletvekili Ziya Altunyaldız, Başkanvekili CHP Balıkesir milletvekili Fikret Şahin, Sözcü AK Parti Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Katip HDP İstanbul milletvekili Zeynel Özen.
Zehra Taşkesenlioğlu - 15.5.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Erzurum'un turizm potansiyelini değerlendirdi Açıklaması
Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Bakan Ersoy, AK Parti Erzurum milletvekilleri Recep Akdağ, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Selami Altınok ve İbrahim Aydemir ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın'ın yanı sıra partilerin il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle görüşme yaptı.
Zehra Taşkesenlioğlu - 12.3.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü", AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban, "12 Mart Erzurum'un Kurtuluşu ve kurtuluşun kahraman kadınları", CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin ise "Kamudaki kadın personellerin sorunları"na ilişkin gündem dışı konuşma yaptı.
Zehra Taşkesenlioğlu - 30.11.2019
Erzurum Diplomasi Akademisi programı sürüyor
Akademinin İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki 2'nci buluşma programı kapsamında AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Kültür Sektörü Uzmanı Abdülkadir Yalvaç, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Ankara Saha Ofisi Müdürü Akif Atlı ile mülteci himaye görevlisi Kamil Sultan, diplomasi ve mülteciler konusunda sunum yaptı.
Zehra Taşkesenlioğlu - 27.11.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Diyarbakır annelerinin 3 Eylül 2019'dan beri gökyüzünü inleten haykırışlarını vicdanlarıyla, yürekleriyle duymaya devam ettiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zehra Taşkesenlioğlu Haberleri | Zehra Taşkesenlioğlu Kimdir - Haberler - Zehra Taşkesenlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zehra Taşkesenlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Milletvekili Ban, NATO PA ekonomi ve güvenlik komisyonu Başkan
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 22:10:46. #1.14#
title