Yönetmen Çaldı, Gizem Oynadı

Yönetmen Çaldı, Gizem Oynadı

Başrollerini Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun paylaştığı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın, senaristliğini Baykut Badem ile Filiz Ekinci’nin, yapımcılığını ise Faruk Turgut’un üstlendiği ‘Güzel Köylü’ dizisi ekibi, 13. bölümün ardından pasta keserek kutlama yaptı.

Yönetmen Çaldı, Gizem Oynadı

Başrollerini Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu'nun paylaştığı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın, senaristliğini Baykut Badem ile Filiz Ekinci'nin, yapımcılığını ise Faruk Turgut'un üstlendiği 'Güzel Köylü' dizisi ekibi, 13. bölümün ardından pasta keserek kutlama yaptı.

Muğla'nın Menteşe ilçesi Karabağlar Yaylası'ndaki Süpüroğlu Restaurant'ta bir araya gelen dizi ekibi doyasıya eğlendi. Yönetmen Mustafa Şevki Doğan, "Şu anda çok iyi bir reytingimiz var. 13. bölüm yayınlandı. İnşallah 33., 53. bölümleri de görürüz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Gecede dizinin başrol oyuncularından Gizem Karaca, Mustafa Şevki Doğan'ın çaldığı davul eşliğinde oynayarak dizinin yorgunluğunu atarken, set ekibi de gece boyunca pistten inmedi. Gecenin sonunda 13. bölüm pastası kesilirken, set ekibinin toplu fotoğraf çektirmesi ile gece son buldu. - MUĞLA

Kaynak: İHA