Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max öldü

Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max öldü

22.10.2019 15:22 | Son Güncelleme: 22.10.2019 15:32

Yetenek Sizsiniz yarışmasının şampiyonu Max öldü. Sahibi Ali Yeşilırmak yaptığı paylaşımla üzüntüsünü dile getirdi.

Türkiye'nin en zeki köpeği olarak ünlenen Yetenek Sizsiniz yarışmasında birinci olan Max öldü. Max'ın ölüm haberini sahibi Ali Yeşilırmak sosyal medya hesabından duyurdu.

"SON NEFESİNDE KUCAĞIMDAYDI"

Köpek Eğitim Uzmanı olan Yeşilırmak ölen köpeği için "Söylenecek çok söz olmakla birlikte şuan hiç bir kelime kalmadı söylenecek.. O evladım canım kanım... Dün son yolcuğuna uğurladık MAX'i.. Gözünü açtığında beni gördü son nefesinde de kucağımdaydı.. Bana bize bu ülkeye yaşattıkları ve kattıkları için, dostluğu kardeşliği ve evlatlığı için MAX e sonsuz teşekkür ederim. İyi ki bizim oğlumuzdun huzur içinde uyu." notunu paylaştı.

ŞAMPİYON OLMUŞTU

Max, 2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasında yarışmış ve finalde ipi göğüslemişti. Sahibi Ali Yeşilırmak'la beraber şampiyonluğu horon teperek kutlayan Max, herkesin sevgilisi olmuştu.

Max ayrıca 2013 yılında 'Arkadaşım Max' isimli filmde oynamıştı.

Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max öldü
Haber Yorumları (54)
AYHAN ÖZDEMİR: ÜLKEMİZDEKİ BİR ÇOK KÖPEĞİN İNSAN FITRATINDA BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLERE BAZI İNSANLARDAN MİSLİ İLE FAZLASI İLE SAHİP OLMASI VE MAX''İNDE BUNLARDAN BİRİ OLMASI İTİBARİ İLE BÜYÜK BİR KAYIPTIR BENCE. SAHİBİNE SABIR DİLERİM. VİDEOLARI OKULLARDA KULLANILMALI BENCE. İYİ İNSAN YETİŞTİRMEYE MUTLAK FAYDALI OLUR.
HAYVANSEVER.: Sahibi için zor günler. Yıllarını verdiğini hayvanını kaybetmiş. İnsan olunda az adamın duygularını anlamaya çalışın
ATCAN: ülkeye kattıkları için mi demiş.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title