Ali Yeşilırmak Haberleri

Ali Yeşilırmak haber, Ali Yeşilırmak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Yeşilırmak - 02.06.2020
İHÜ'den "Koronavirüs Döneminde Güncel Hukuki Meseleler" sempozyumu
İHÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Çalışkan'ın başkanlığındaki ilk oturumda pandemi döneminde, uluslararası sözleşmelerde uygulanacak hukuk sorunu, Viyana Sözleşmesi uyarınca tazminat, Dünya Ticaret Hukuku kuralları çerçevesinde ihracat yasakları ve gümrük tarifesi, uluslararası hukukta devletin sorumluluğu ve bu bağlamda Çin'e dava yöneltilip yöneltilemeyeceği konuşulurken, İHÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Yeşilırmak'ın başkanlığındaki ikinci oturumda ise uluslararası tahkim davalarında ortaya çıkabilecek problemler ve çözüm önerileri tartışıldı.
Ali Yeşilırmak - 04.01.2019
Arabuluculuk Ticari Hayata Barış Getirecek"
İbn Haldun Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Yeşilırmak, 1 Ocak'tan itibaren yürürlüğe giren "Ticari Davalarda Arabuluculuk Uygulaması" ile çok sayıda uyuşmazlığın kısa sürede mahkeme dışında çözümlenebileceğini, arabuluculuğun ticari hayata barış getireceğini ifade etti.
Ali Yeşilırmak - 21.07.2015
Malkara'da Trafik Kazası: 3 Ölü
Kazada yaralanan araç sürücüleriyle pikap içinde bulunan Ali Yeşilırmak ise ambulansla Malkara Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Yeşilırmak Haberleri | Ali Yeşilırmak Kimdir - Haberler - Ali Yeşilırmak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Yeşilırmak kimdir, hayatı ve biyografisi. FOX canlı izle! FOX yayın akışı! 9 Nisan FOX yayın akışı!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 01:41:21. #1.11#

title