Haberler

Vali Duruer'den MHP'ye İadei Ziyaret

Edirne Valisi Hasan Duruer MHP Edirne İl Teşkilatı'na iadei ziyarette bulundu.

Edirne Valisi Hasan Duruer MHP Edirne İl Teşkilatı'na iadei ziyarette bulundu. Vali Duruer'i MHP Edirne İl Başkanı Av. Mehmet Tolga Akalın, İlçe Başkanı Hakan Özkan il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer birlikte karşıladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Av. Mehmet Tolga Akalın ziyarette yaptığı açıklamada "Valimiz

nezaket göstererek bizim hoşgeldiniz ziyaretimize karşı iade-i ziyaret yapmak amacıyla teşkilatımızı ziyaret etmiş bulunuyor. Daha önceki ziyaretlerden de görüyoruz ki, kendisi Edirne'nin tüm sivil toplum kuruluşları, siyasal teşekkülleri, milletin her ferdine belirli bir diyalog oluşturan bu tür ziyaretler vesilesi ile de devleti temsilen, ama halkın içinden ayrılmayan bir idari profil ortaya koyuyor. Bu profilden de çok memnunuz. Bunun bölgeye önümüzdeki dönemde de önemli ivmeler kazandıracağını, daha nitelikli başlangıçları da oluşturacağını düşünüyoruz. Kendisine teşkilatım adına ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

Vali Hasan Duruer de, "Fikrine, zikrine, düşüncesine bakmaksızın bu ziyaretleri yapıyoruz. Çünkü Edirne'de birlikte yaşıyoruz etik olarak da hepsini kucaklamak gereğini hissediyoruz. Edirne'de problemler çözülecekse, siyasi partilerimiz, sivil toplum örgütleri, diğer teşekküller, vatandaşımızla birlikte çözeceğiz. Hem arkadaşların problemlerini, Edirne hakkındaki görüşlerini nasıl çözeceğini görüşme şansına sahip oluyoruz. Hem de ihtiyacın oluştuğu kanaatindeyim. MHP İl Başkanımızın hakkımda söylediği güzel sözlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

04.01.2013 17: 12: 33

TSI

NNNN - EDİRNE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi Tolga Akalın Hasan Duruer Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title