HASAN DURUER HABERLERİ

Hasan Duruer haber, Hasan Duruer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Duruer

Hasan Duruer

Doğum Yeri Yozgat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 - ...

Hasan Duruer Kimdir ?

Hasan Duruer, 1959 yılında Yozgat'ta doğmuştur. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Burhaniye Kaymakam Vekilliği, Kangal ve Çermik Kaymakamlıkları, Şanlıurfa Vali Yardımcılığı, Karacabey, Sapanca, Avcılar Kaymakamlıkları yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Duruer - 7.3.2016
Vali Cesaretlendirdi İş Hayatına Atıldı
Tarancı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 yıl önce bir grup kadınla protokol üyelerine sunulmak üzere ikram hazırladıklarını belirterek, "Ben tatlı hazırlamıştım. Protokol üyeleri, tatlımı beğendi. O zamanki Edirne Valimiz Sayın Hasan Duruer'in teklifiyle ve cesaretlendirmesiyle böyle bir yola çıktım.
Hasan Duruer - 13.5.2015
Abdi İbrahim, Sultan Iı. Bayezid Edirne Darüşşifası'nı Yeniledi
Konuşmasında Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na projeye gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür eden Barut, şunları kaydetti: "Bu müstesna eserin yenilenme çalışmasında yanımızda olan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'e, eski Edirne Valisi Hasan Duruer'e, Edirne Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuna Bekleviç'e, projede birlikte çalışma şansı yakaladığımız Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Duruer - 13.5.2015
5 Asırlık Sultan II. Bayezid Edirne Darüşşifası'nı
Konuşmasında Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na projeye gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür eden Nezih Barut, "Bu müstesna eserin yenilenme çalışmasında yanımızda olan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'e, eski Edirne Valisi Hasan Duruer'e, Edirne Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuna Bekleviç'e, projede birlikte çalışma şansı yakaladığımız Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Duruer - 13.5.2015
Abdi İbrahim Sosyal Projelere Destek Vermeye Devam Edecek
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na projeye gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür eden Barut, "Bu müstesna eserin yenilenme çalışmasında yanımızda olan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'e, eski Edirne Valisi Hasan Duruer'e, Edirne Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuna Bekleviç'e, projede birlikte çalışma şansı yakaladığımız Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Duruer - 12.2.2015
Efod'dan "Kurgusal Fotolar" Sergisi
Serginin, yaklaşık bir yıllık bir çalışma sonucu ortaya çıktığını ifade eden Şengül, "Bir yıl önceki sergimizde Edirne Valisi Hasan Duruer, 'Bunca yıllık yöneticiliğimde ben bir fotoğraf sergisi için gelen kalabalığa ilk kez rastladım' demişti, bizi yüreklendirmişti.
Hasan Duruer - 17.8.2014
Sapanca'da 3. Mahalli At Yarışları Yapıldı
Koşularda birinci gelen at sahipleri ve jokeylerine kupa ve madalyalar verildi. Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sakarya Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Merkez Valisi Hasan Duruer, TJK Asli Üyesi Adil Mert Kaya, TYSAYD Yönetim Kurulu Üyesi Semih Koçer, İstanbul Hipodrom Müdürü Burak Yardımcı, Kartepe Hipodrom Müdürü Yurdaser Saçlı, Arap At Sahipleri Dernek Başkanı Ramazan Kaya ve sanatçı İsmail Türüt yarışları izleyenler arasında yer aldı.
Hasan Duruer - 6.6.2014
Edirne'nin Yeni Valisine Davullu-Zurnalı Karşılama
İçişleri Bakanlığı'nın son kararnamesiyle merkeze alınan Hasan Duruer'un yerine Edirne'ye Vali olarak atanan Dursun Ali Şahin, kente gelerek göreve başladı.
Hasan Duruer - 30.5.2014
3. Dünya Türk Forumu" Sona Erdi
Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) tarafından düzenlenen 3. Dünya Türk Forumu kapanış toplantısıyla sona erdi.  Edirne Valisi Hasan Duruer, Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı'nda 2 gündür süren forumun kapanışında, etkinliğin Türk dünyası için çok yararlı olduğunu ancak programda konuşulanların lafta kalmaması gerektiğini söyledi.
Hasan Duruer - 30.5.2014
İlk Kez 'Kızıl Elma Ödülleri' Sahiplerini Buldu
Ödül törenine Edirne Valisi Hasan Duruer, Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Orhan Gencebay birlikte geldi.
Hasan Duruer - 28.5.2014
3. Dünya Türk Forumu
Edirne Valisi Hasan Duruer, burada yaptığı konuşmada, foruma ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, resepsiyonun düzenlendiği binanın kısa tarihçesini anlattı.
Hasan Duruer - 28.5.2014
Şehit Müdürün Adı Caddede Yaşayacak
Şehit Emniyet Müdür Yardımcısı Ertan Nezihi Turan'ın ismi Edirne Belediyesi meclis kararıyla Abdurrahman Mahallesi ile İstasyon Mahallesi Sanayi Sitesi arasında kalan caddeye verildi. Cadde isminin açılışını Edirne Valisi Hasan Duruer, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Emniyet Müdürü Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Duruer Haberleri | Hasan Duruer Kimdir - Haberler - Hasan Duruer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Duruer kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Cesaretlendirdi İş Hayatına Atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 12:43:52. #1.14#
title