Haberler

Sakarya'da Prof. Dr. Ahmet Yaşar Ocak Anlatıldı

Güncelleme:

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Prof. Dr. Ahmet Yaşar Ocak ve eserleri anlatıldı

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca Adapazı Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen program, Ocak'ın biyografisini anlatan sinevizyon gösterisiyle başladı. Daha sonra Fatih Üniversitesinden Prof. Dr. Mehmet İpşirli, Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Yunus Koç, Yıldız Teknik Üniversitesinden Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, TOBB Üniversitesinden Doç. Dr. Rıza Yıldırım ve Sakarya Üniversitesinden Doç. Dr. Haşim Şahin, Ocak'ın akademik yaşamına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Törende konuşan Prof. Dr. Ocak, düzenlenen programın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

"Burada konuşan çok değerli meslektaşlarım benim hakkımda çok güzel sözler söyledi" diyen Ocak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bütün bu ifadeler, videoda dinlediğimiz sözler tamamen komplimandır. Hepsi beni bir kompliman denizinin ortasına attı, ben şimdi nereye kulaç atacağımı bilemez durumdayım. Beni son derece duygulandıran bu toplantıya vesile olan Sakarya Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ediyorum. Bu söylenenleri dinledikten sonra, 'hakikaten böyle mi yapıyorum' diye de içimde soru işareti oluştu. Demek ki böyle yapıyormuşum. Ben bunu burada öğrendim. Bu vesile ile mutlu şekilde Ankara'ya döneceğim. Tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar tüm kalbimle bu anlatılanlar ve bu anlatılanlara vesile verenler için bütün minnettarlıklarımı ve şükran duygularımı arz etmek istiyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA / Yerel

Ahmet Yaşar Ocak Teyfur Erdoğdu Sakarya Yerel Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title