Haberi Paylaş
Sakarya'da Prof. Dr. Ahmet Yaşar Ocak Anlatıldı

Sakarya'da Prof. Dr. Ahmet Yaşar Ocak Anlatıldı

Yerel Haberler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte Prof. Dr. Ahmet Yaşar Ocak ve eserleri anlatıldı

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca Adapazı Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen program, Ocak'ın biyografisini anlatan sinevizyon gösterisiyle başladı. Daha sonra Fatih Üniversitesinden Prof. Dr. Mehmet İpşirli, Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Yunus Koç, Yıldız Teknik Üniversitesinden Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, TOBB Üniversitesinden Doç. Dr. Rıza Yıldırım ve Sakarya Üniversitesinden Doç. Dr. Haşim Şahin, Ocak'ın akademik yaşamına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Törende konuşan Prof. Dr. Ocak, düzenlenen programın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

"Burada konuşan çok değerli meslektaşlarım benim hakkımda çok güzel sözler söyledi" diyen Ocak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bütün bu ifadeler, videoda dinlediğimiz sözler tamamen komplimandır. Hepsi beni bir kompliman denizinin ortasına attı, ben şimdi nereye kulaç atacağımı bilemez durumdayım. Beni son derece duygulandıran bu toplantıya vesile olan Sakarya Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ediyorum. Bu söylenenleri dinledikten sonra, 'hakikaten böyle mi yapıyorum' diye de içimde soru işareti oluştu. Demek ki böyle yapıyormuşum. Ben bunu burada öğrendim. Bu vesile ile mutlu şekilde Ankara'ya döneceğim. Tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tekrar tüm kalbimle bu anlatılanlar ve bu anlatılanlara vesile verenler için bütün minnettarlıklarımı ve şükran duygularımı arz etmek istiyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA / Yerel

Ahmet Yaşar Ocak Teyfur Erdoğdu Sakarya Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title