Teyfur Erdoğdu Haberleri

Teyfur Erdoğdu haber, Teyfur Erdoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Teyfur Erdoğdu - 05.12.2019
KİT Komisyonu raporları TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
Atila Sertel, TRT'nin yayına çıkardığı Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu'nun "Çok fazla rüyamda Peygamberi, Allah'ı ve Kabe'yi görüyorum.
Teyfur Erdoğdu - 30.03.2018
Yapı Kredi Kültür Sanat'ta Nisan Ayı Etkinlikleri
Başta hat sanatı olmak üzere, geleneksel sanatların araştırılmasına ve yaşatılmasına yaptığı büyük katkılarla tanınan Prof. Uğur Derman, "Tarih Sarmalı'nda Kent" dizisine konuk oluyor. Derman, "İstanbul ve Hat Sanatı" başlıklı konuşmasında İstanbul'a ilişkin yüzlerce yıllık görsel belleğin en önemli unsurlarından biri olan hat sanatının yakın tarihimizdeki izlerini sürecek. 24 Nisan Salı günü 18:30'da Loca'da gerçekleştirilecek olan "Tarih Sarmalı'nda Kent" dizisinin moderatörlüğünü Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu üstleniyor.
Teyfur Erdoğdu - 21.03.2018
Konut ve Şehir Tasarımında Tarihi Tecrübe" Söyleşisi
Moderatörlüğünü Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu'nun üstlendiği söyleşide, Turgut Cansever'in kızı mimar Emine Öğün ve mimar Mehmet Öğün konuşmacı olarak yer aldı.
Teyfur Erdoğdu - 28.02.2018
Beykoz'da "Tarihe Mühür Vuranlar" Adlı Seminerde Sultan Iı. Abdülhamit Han Anlatıldı
Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği "Tarihe Mühür Vuranlar" adlı seminere Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu konuşmacı olarak katıldı.
Teyfur Erdoğdu - 31.01.2018
Birinci Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, kongreye ilişkin AA muhabirine, dünyanın bir çok bölgesinde lider olarak görünen Türkiye'nin, sosyal bilimler alanında da lider olmak istediğini ve bu maksatla kongrenin Türkiye'de düzenlendiğini söyledi.
Teyfur Erdoğdu - 06.01.2016
Beyaz Perdeye Yansıyan Geçmiş: Tarih Sinema İlişkisi" Konferansı
Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, "Yakın zamanda Türkiye'de tarih filmleriyle ve tarih dizileriyle ilgili bir patlama yaşıyoruz" dedi.
Teyfur Erdoğdu - 03.06.2014
Eınstein, "Selfie" Çektirip Twıtter'de Paylaştı
SOSYAL MEDYADA AHLAK DIŞI PAYLAŞIM YAPILIYOR   ETZ14'ün sosyal medya oturumunda "Takipçin Kadar Konuş!" İsimli panelde ilk olarak söz alan YTÜ Akademisyenlerinden Teyfur Erdoğdu, sosyal medyaya felsefi bir açısıyla yaklaşarak tespitlerini aktardı.
Teyfur Erdoğdu - 03.06.2014
Einstein 21'inci Yüzyıl Teknolojisini YTÜ'de Yakaladı
"SOSYAL MEDYADA AHLAK DIŞI PAYLAŞIM YAPILIYOR" ETZ14'ün sosyal medya oturumunda "Takipçin Kadar Konuş!" İsimli panelde ilk olarak söz alan YTÜ Akademisyenlerinden Teyfur Erdoğdu, sosyal medyaya felsefi bir açısıyla yaklaşarak tespitlerini aktardı.
Teyfur Erdoğdu - 20.11.2013
Sakarya'da Prof. Dr. Ahmet Yaşar Ocak Anlatıldı
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca Adapazı Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen program, Ocak'ın biyografisini anlatan sinevizyon gösterisiyle başladı. Daha sonra Fatih Üniversitesinden Prof. Dr. Mehmet İpşirli, Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Yunus Koç, Yıldız Teknik Üniversitesinden Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, TOBB Üniversitesinden Doç.
Teyfur Erdoğdu - 25.09.2013
Uluslararası Tarihi Yarımada Sempozyumu 1 5 Ekim'de Yapılacak
Sempozyumda Doç. Dr. Ercan Karakoç, "Osmanlı Devleti'nin son dönemlerinde İstanbul'da toplu ulaşım" konusunu irdeleyecek. Sempozyumda, Tarihi Yarımada'da büyüyen Yrd. Doç. Dr. Şule Özkeçeci'nin yapacağı "Tarihi Yarımada'da küçük bir çocuk olmak acaba nasıl bir duygu" başlıklı sunumu ise konuya bambaşka bir açıdan bakılmasını sağlayacak. Ayrıca tarihçi Teyfur Erdoğdu'nun yönetiminde gerçekleştirilecek şehir atölyesi çalışmasında "tarih" ve "şehirli" arasındaki ilişki çeşitli yönleriyle ele alınacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Teyfur Erdoğdu Haberleri | Teyfur Erdoğdu Kimdir - Haberler - Teyfur Erdoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Teyfur Erdoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. KİT Komisyonu raporları TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 08:07:57. #1.15#

title