Haberler

Üsküdar'da anaokulu öğrencileri Cumhuriyetin 100'üncü yılını coşkuyla kutladı

Güncelleme:

Üsküdar'da anaokulu öğrencileri Cumhuriyetin 100'üncü yılını coşkuyla kutladı Üsküdar'da anaokulu öğrencileri Cumhuriyetin 100'üncü yılını coşkuyla kutladı.

Üsküdar'da anaokulu öğrencileri Cumhuriyetin 100'üncü yılını coşkuyla kutladı

İSTANBUL - Üsküdar'da anaokulu öğrencileri Cumhuriyetin 100'üncü yılını coşkuyla kutladı. Anaokulu öğrencilerinin 29 Ekim kutlamaları için hazırladığı gösteriler vatandaşların ilgi odağı oldu.

Anaokulu öğrencileri Cumhuriyet'in 100'üncü yılını Üsküdar'da coşkuyla kutladı. Folklor ekibinin gösterisi sonrası anaokulu öğrencileri hazırladığı danslarla büyük beğeni topladı. Renkli görüntülere sahne olan öğrencileri anne -babaları yalnız bırakmadı. Öğrenciler Atatürk'e şiirler okuyup şarkılar söyledi.

"Cumhuriyet coşkusunun çocuklarımıza verebilmek için elimizden geleni yaptık"

Engin Ufuklar Anaokulu sahibi Engin Çakmak, "Cumhuriyet coşkusunun çocuklarımıza verebilmek için elimizden geleni yaptık. Uzun süredir bu gösterileri yapmak için çalıştılar. Velilerimiz de gününde kutlanmasını istediler. Çocukları ne yönde ne verebilirsek her şeyi alıyorlar. yeter ki doğru şeyleri vermek gerekiyor onlar gerisini getiriyor. Çocuklar bizim için her şeyden önemli. Elimizden geldiği kadar etkinlikler konusu, el sanatları gibi her şeyde dolu dolu bir kurumuz" şeklinde konuştu.

Anaokulu Müdürü Uğur Ural, "Öncelikle cumhuriyetin, özgürlüğün 100. yılını yaşamaktan büyük bir mutluluk duymaktayım. Bunu bize bahşeden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ve bu vatan için canını feda eden bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

"Bu ülkeye sahip olduğumuz için mutlu ve gururluyuz"

Anaokulu öğrenci velisi Halil Bebek, "Bu bizim 100. yıl bayramımız. Bizim için çok değerli çok önemli. Buradan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e bize bu ülke sınırlarını bıraktığı için çok teşekkür ediyoruz. Biz de geleceğimiz olan çocuklarımıza bu milli bayramı aşılamayı hedefliyoruz. Bu ülkeye sahip olduğumuz için mutlu ve gururluyuz" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Üsküdar Eğitim Yerel Kültür Sanat Haberler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Bakmadan Geçme

Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Şırnak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Şırnak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Sivas Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Sivas Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Sinop Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Sinop Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Siirt Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Siirt Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Şanlıurfa Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Şanlıurfa Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Samsun Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Samsun Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Sakarya Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Sakarya Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
MHP'li Büyükataman: Normalleşme tiyatrosunun MHP'ye ve devlete operasyon olduğu açığa çıktı

MHP'li Büyükataman: Normalleşme tiyatrosunun MHP'ye ve devlete operasyon olduğu açığa çıktı

title