TÜRSAB Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

TÜRSAB Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi

TÜRSAB Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi

TÜRSAB Güneydoğu Bölgesel Yürütme Kurulu üyeleri, basın kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

TÜRSAB'tan basın turu

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Güneydoğu Bölgesel Yürütme Kurulu üyeleri basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Merkezi Batmanda kurulan, Mardin, Şırnak ve Şırnak illerini kapsayan çalışmalar yürüten turizmciler, hedeflerinin Batmanı turizm üssü ve cazibe merkezi haline getirmek olduğunu söylediler.

Yürütme Kurulu Başkanı Emin Mesut Ramanlı, üyeler Siraç Güngör, İsa Koyun, Serhat Gündem ve denetleme yetkilisi Ahmet İnal, çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette konuşan Güneydoğu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Ramanlı, "Gönüllülük esası ile birleştiğimiz TÜRSAB şemsiyesi altında temel amacımız seyahat acentelerini bir araya getirmek, beraberce orta ve uzun vadeli projeler hazırlamaktır. Ayrıca, ilk yurtdışı tur deneyimizi hazırladık. 2-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında Batman'dan direk kutsal topraklara ilk umre kafilesini götürüp getireceğiz" dedi.

Ramanlı ayrıca, belgesiz faaliyet gösteren Batmanda 45, bölgesel bazda da 150 firmanın kapatıldığını söyledi.

Temsilci / Yerel

Batman Yerel Haberler

Bu haber Temsilci tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Temsilci tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Temsilci kurumudur.
title