Taşlıçay'da Seçim Güvenliği Toplantısı - Haberler
Haberi Paylaş

Taşlıçay'da Seçim Güvenliği Toplantısı

AA - Yerel
Taşlıçay'da Seçim Güvenliği Toplantısı

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde seçim güvenliği toplantısı yapıldı.

Taşlıçay Kaymakamı Atif Çiçekli başkanlığında, 30 Mart'ta yapılacak seçimler için belediye başkan adaylarıyla görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya, Kaymakam Çiçekli'nin yanı sıra Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Haydar Pekdoğan, Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, Emniyet Amiri Deniz Yılmaz ve diğer adaylar katıldı.

Toplantıda, Yüksek Seçim Kurulu tarafından belirlenen ve uyulması gereken esaslar görüşülüp, halkın iradesinin sandığa tam yansımasını sağlamak ve huzurlu bir seçim atmosferini oluşturmak üzere yapılması gerekenler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Çiçekli, Taşlıçay'ın huzurlu ve güvenli bir ilçe olduğunu, yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda geçmesi için gerekli tüm önlemlerin alındığını belirtti. - Ağrı

AA / Yerel

İsmail Taşdemir Atif Çiçekli Taşlıçay Ağrı Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title